Monster Abra A7 ekran kartı sürücüsü kurunca donuyor

cripm

Decapat
2 yıl gibi bir süredir Monster Abra A7 kullanmaktayım. GTX 1050 Ti bir ekran kartı var, ocak ayından beri güncel Nvidia driverını bilgisayara kurmaya çalıştığımda donuyor ve bir süre sonra mavi ekran vererek yeniden başlatılıyor. Yeniden başlama aşaması kısır döngü içinde kilitlenerek mavi ekran vermeye devam ediyor. Aylardır sıfır temiz kurulum yaparak deniyorum fakat bir çözüm bulamadım. Şu an yine sıfır bir kurulum yapmama rağmen Windows 10 1903 64bit sürümünü kullanmama, tüm driverları eksiksiz ve güncel kurmama rağmen bu sorunu yaşamaya devam ediyorum. Şu an Nvidia'nın 416.94 sürümünü kullanıyorum ve bir problem yok. Fakat güncel olan 430.86 sürümünü kurduğumda bahsettiğim sorunları yaşıyorum. 2018 yazında da böyle bir sorun yaşamıştım ve bir Windows güncellemesiyle düzelmişti. Araştırmadığım denemediğim şey kalmadı. Driverları güncel kurun gibi, Nvidia'yı tamamen kaldırın gibi tavsiyelerde bulunmayın lütfen bu tip şeylerin hepsini denedim. Tüm sürücüler güncel ve sıfır temiz bir Windows kurdum şu an sorunlar açıkladığım gibi.

Yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı