Monster Abra A7 sıcaklık değerleri kaç olmalı?

arkadaşlar bu kadar cahil olduğumu düşünmezdim ama sizden çok özür diliyorum ben CPU ekran kartı GPU yu işlemici sanıyodum çok özür diliyorum eskiden bilgisayarım çok kötü olduğu için ısınma değerlerine bile bakmıyodum o yüzden denk gelmedi de tam tersi değerler

Arkadaşlar bu kadar cahil olduğumu düşünmezdim ama sizden çok özür diliyorum ben CPU ekran kartı GPU'yu işlemici sanıyordum çok özür diliyorum eskiden bilgisayarım çok kötü olduğu için ısınma değerlerine bile bakmıyordum o yüzden denk gelmedi de tam tersi değerler.

Hocam yine de bir soğutucu tavsiye ederim. Yeni konu açıp beni etiketlerseniz kendi kullandığım ürünü önerebilirim :)

Abra A7 V12.1 ile Cyberpunk 2077 testi yaptığımda GPU'nun o sıcaklıklara yaklaştığını hiç hatırlamıyorum. GPU sıcaklığı bana yüksek geldi.

Abra A7 V12.1 ile Cyberpunk 2077 testi yaptığımda GPU'nun o sıcaklıklara yaklaştığını hiç hatırlamıyorum. GPU sıcaklığı bana yüksek geldi.
arkadaşlar bu kadar cahil olduğumu düşünmezdim ama sizden çok özür diliyorum ben CPU ekran kartı GPU yu işlemici sanıyodum çok özür diliyorum eskiden bilgisayarım çok kötü olduğu için ısınma değerlerine bile bakmıyodum o yüzden denk gelmedi de tam tersi değerler

Arkadaşlar bu kadar cahil olduğumu düşünmezdim ama sizden çok özür diliyorum ben CPU ekran kartı GPU'yu işlemici sanıyordum çok özür diliyorum eskiden bilgisayarım çok kötü olduğu için ısınma değerlerine bile bakmıyordum o yüzden denk gelmedi de tam tersi değerler

Olabilir dalgınlığınıza gelmiştir. O zaman GPU maksimum 85 CPU maksimum 90 doğru muyum? Bu değerlerde sabit kalıyorsanız GPU sıcaklığınız gene fazla. Fakat anlık olarak görüp düşüyorsa 75 civarına falan sıkıntı yok.

Frekans düşürmenin ne demek olduğunu bilmiyorum ama forza oynarken arada takılıyo çok nadir
Frekans düşüşü işlemci veya ekran kartının aşırı ısınmasını önlemek için otomatik verilen gücün azaltılması. Forzada takılmasının sebebi ondan kaynaklı olabilir.(Eğer sadece ara sahnelerde takılıyorsa o Forzanın kronik sorunu)

Geri
Yukarı