Monster Abra A7 sıcaklık değerleri kaç olmalı?

yeni bi gelişme oldu @393654 @Dexter Vex ben hep bilgisayarı eğlence modunda kullanıyodum şimdi performans moduna aldım işlemci 80 ekran kartı 73 en fazla anlık ekran kartında 80 gördüm cs ve mortal kombat 11 denedim
siz nasıl kullanıyosunuz?

yeni bi gelişme oldu @393654 @Dexter Vex ben hep bilgisayarı eğlence modunda kullanıyodum şimdi performans moduna aldım işlemci 80 ekran kartı 73 en fazla anlık ekran kartında 80 gördüm cs ve mortal kombat 11 denedim
siz nasıl kullanıyosunuz?

Şimdi değerler düzelmiş. Performans modundaki frekanslar eğlence modundaki frekanslara göre daha yüksekti bu arada ben test ederken.

Yeni bir gelişme oldu @393654 @Dexter Vex ben hep bilgisayarı eğlence modunda kullanıyordum şimdi performans moduna aldım işlemci 80 ekran kartı 73 en fazla anlık ekran kartında 80 gördüm CS ve Mortal Kombat 11 denedim.
Siz nasıl kullanıyosunuz?

Ben performans modundan bir kere bile çıkmadım aldığım günden itibaren her zaman performans modunda kullandım.

Ben performans modundan bir kere bile çıkmadım aldığım günden itibaren her zaman performans modunda kullandım.
peki ben oyundan çıkınca bile fanlar yüzde yüz çalışıyo dereceler 50 40 ama yüzde yüz performans modunda eğlence moduna alınca rpm değerleri düşüyo öyle yüzde otuza iniyo bu bi sorun mu
tamam onu da hallettim bi zaman sonra kendi iniyomuş

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı