Çözüldü Monster Abra A7 v12.2 BIOS nasıl güncellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, Monster'a mail atıp güncel BIOS dosyasını istedim ve verdiler. BIOS dosyaları elimde ama nasıl kuracağım hakkında en ufak bir bilgim yok. Yardımcı olabilir misiniz? BIOS dosyalarını aşağıda paylaştım.

Not: Paylaştığım link Monster'ın paylaştığı linkin aynısıdır.
@Recep Baltaş
Yok mu yardımcı olabilecek birisi?

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam, şu an PC'de olmadığım için RAR klasörünü göremiyorum ama @mustib67 Abra v17. 2'nin nasıl BIOS güncellenir rehberi çekmişti onun hesabından bulabilirsiniz, benzer şeyler yapılıyordur.

1642827707126.png

Bu dosyayı yönetici olarak çalıştırın. Daha sonra benim rehberimdeki adımları uygulayabilirsiniz. Teşekkürler.
Hocam downgrade'in ne olduğu bilmiyorum Google'da arattım ve eski sürüme geçiş anlamına geliyormuş. Ben eski sürüme geçmedim, en yeni sürüm BIOS'u yükledim. Önceki BIOS'um eski sürümdü.
Değerleri eski haline getirmenin bir yolunu biliyor musunuz? Demişsiniz. Ona istinaden söyledim.

ThrottleStop ve MSI Afterburner ile bir nebze iyileştirilebilir.

Merhabalar, Monster'a mail atıp güncel BIOS dosyasını istedim ve verdiler. BIOS dosyaları elimde ama nasıl kuracağım hakkında en ufak bir bilgim yok. Yardımcı olabilir misiniz? BIOS dosyalarını aşağıda paylaştım.

Not: Paylaştığım link Monster'ın paylaştığı linkin aynısıdır.
@Recep Baltaş
Yok mu yardımcı olabilecek birisi?
bunlar a7v12.1 olurmu acaba

Geri
Yukarı