Monster Abra A7 v12.2 donuyor

393654

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, öncelikle yanlış yere konu açtıysam özür dilerim. Sorunuma gelecek olursak tam olarak şudur:

Laptopum yani Monster Abra A7 v12.2 bir anda donmaya başladı, şu ana kadar 2 defa başıma geldi bu olay; 1'incisi 5 Mart cuma günü, 2'incisi ise yaklaşık 40dk-1 saat arası bir süre önce gerçekleşti. Her şey dondu ekranım olduğu gibi kalmıştı Ctrl+Alt+Del yapmaya çalıştım oradan bilgisayarımı yeniden başlatacaktım ama hiçbir şey olmadı tamamıyla donmuştu bilgisayarım, bende mecburen düğmesinden kapattım. Acaba virüs mü var diye düşünmeye başladım fakat 2-3 hafta öncesinde Kaspersky Free ile tam tarama yapmıştım ve sonuçlara göre bilgisayarım tamamen temizdi o taramadan sonra Google'dan birkaç fotoğraf hariç hiçbir şey indirmedim yani virüs ise nereden girdi diye düşünüyorum değilse de siz söyleyin artık...

NOT: Pek alakası yok ama şu an bilgisayarımda Valorant yüklü ve ne zaman yüklesem bir şeyler oluyor; Valorant'ı kendi sitesinden indirdim!

Ben zaten bu ay teknik servise termal macun değişimi için vereceğim en iyisi yetkililer ile konuşayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…