Monster Abra A7 v12.4.1 anakart değişim ücreti

Bazı arkadaşlar "süper üstü anakartlar bile 9000TL, nasıl 10k isterler..." tarzı yorum yapmış.

Bazı laptop modellerinde parçalar anakarta gömülü olur arkadaşlar. Kimi laptopta bu parça ekran kartı olabilir, işlemci olabilir, RAM olabilir, ssd/harddisk veya soğutma bloğu vb. olabilir.

Eğer anakarta gömülü parça yoksa cidden uçuk bir fiyat, ama illa gömülü parça vardır ondan fiyat bu kadar yüksek muhtemelen.

Garanti konusunda sadece laptop değil çeşitli ürünlerde bazı firmalar bakım yapılmaması sebebiyle kullanıcı hatası sayabiliyor ortaya çıkan sorunları.
Monster'da bu firmalardan biri muhtemelen.

Bazı arkadaşlar "süper üstü anakartlar bile 9000TL, nasıl 10k isterler..." tarzı yorum yapmış.

Bazı laptop modellerinde parçalar anakarta gömülü olur arkadaşlar. Kimi laptopta bu parça ekran kartı olabilir, işlemci olabilir, RAM olabilir, ssd/harddisk veya soğutma bloğu vb. olabilir.

Eğer anakarta gömülü parça yoksa cidden uçuk bir fiyat, ama illa gömülü parça vardır ondan fiyat bu kadar yüksek muhtemelen.

Garantisi varken garanti yok sayılıyor ya.

Garantisi varken garanti yok sayılıyor ya.

Mesajıma onu da ekledim zaten.

Monster uzak durulması gereken bir firmadır. 2 ay önce almıştım zar zor iade ettim. Zaten firma diyorsa ömür boyu bakım, demektir ki bizim ürünlerimizde arıza çıkabilir.

Abra A7 v13.1 kullanıyorum, o kadar abartılacak bir sorun yaşamadım :)

Muadillerine göre biraz daha sıcak çalışıyor o kadar.

Monster uzak durulması gereken bir firmadır. 2 ay önce almıştım zar zor iade ettim. Zaten firma diyorsa ömür boyu bakım, demektir ki bizim ürünlerimizde arıza çıkabilir.
Ben öyle demezdim şahsen, bende anakartta sorun çıktığında ücretsiz değiştirmişlerdi fakat ben para iadesi istediğim için 23 aylık cihazıma para iadesi verdiler. Sonra gidip farklı bir monster aldım ve herhangi bir problemle karşılaşmadım. Servisi normalde oldukça kaliteli bir firmadır arkadaşa neden böyle yapmışlar anlayamadım.

Garanti konusunda sadece laptop değil çeşitli ürünlerde bazı firmalar bakım yapılmaması sebebiyle kullanıcı hatası sayabiliyor ortaya çıkan sorunları.
Monster'da bu firmalardan biri muhtemelen.

Biraz önce arkadaş yetkili servisle konuşmuş ve durum bahsettiğiniz gibi çıkmış. Anakart, üzerinde gömülü olan parçalarla birlikte değişeceği için o kadar tutuyor demişler. Ayrıca Ekim 2021'de sıvı temizliği yapılmış ve ardından 6 ay garanti vermişler o da dolmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı