Monster Abra A7 v13.1 vs A5 v17.2

ARoolse

Hectopat
Arkadaşlar arada ekran kartı ve ekran genişliği farkı var ekran kartı arasındaki fark için ekranı küçültmeye değer mi 3050 olanda Max performance diyor ne kadar daha güçlü internette bulamadım.

Monster'dan çok çekmiş biri olarak kesinlikle Monster almamanı öneriyorum. Bu kasaları çok dandik kronik sorunlu cihazlar.
Soruna gelecek olursak 3050 Ti lı modeli daha iyi olur . Taşınabilirlik konusunda laptoplar daha hafif olması gerek bana göre. 17.2 modeli daha güçlü ve daha hafif.

Monster'dan çok çekmiş biri olarak kesinlikle Monster almamanı öneriyorum. Bu kasaları çok dandik kronik sorunlu cihazlar.
Soruna gelecek olursak 3050 Ti'lı modeli daha iyi olur. Taşınabilirlik konusunda laptoplar daha hafif olması gerek bana göre. 17.2 modeli daha güçlü ve daha hafif.

Başka hangi markaya bakarsam bakayım hep bir şikayet var ancak en az Monster da gördüm 2 arkadaşımda da var hiç şikayetçi olmadılar henüz.

Abra kasaları çok önermem.

Bu bütçede buna bakabilirsiniz.

Arkadaşlar arada ekran kartı ve ekran genişliği farkı var ekran kartı arasındaki fark için ekranı küçültmeye değer mi 3050 olanda Max performance diyor ne kadar daha güçlü internette bulamadım.

A7 v13.1 kesinlikle. Bende v16.6 modeli var çok memnunum memnun kalırsın.

Başka hangi markaya bakarsam bakayım hep bir şikayet var ancak en az Monster da gördüm 2 arkadaşımda da var hiç şikayetçi olmadılar henüz.

Monster'ın belki diğer bütün markalardan daha fazla şikayeti vardır. Malzeme kalitesi düşük, anakartları berbat, sorunla karşılaşma olasılığı çok yüksek.

Arkadaşlar Lenovo'nun teknik servisinden, bataryadan, ısınmadan şikayetler var ne alırsam alayım şikayet olacak 1. mi 2. mi diye sordum. Bu sefer de Lenovo alacağım sorun çıkarsa 1 yıl garantiyle uğraşacağım aldığıma da pişman olacağım. En azından kötü kasalı ama düzgün çalışan bir şey olsun.

Arkadaşlar Lenovo'nun teknik servisinden, bataryadan, ısınmadan şikayetler var ne alırsam alayım şikayet olacak 1. mi 2. mi diye sordum. Bu sefer de Lenovo alacağım sorun çıkarsa 1 yıl garantiyle uğraşacağım aldığıma da pişman olacağım. En azından kötü kasalı ama düzgün çalışan bir şey olsun.

Monster'da da teknik servis kötü, ısınması Lenovo'dan daha çok. Zaten laptoplar masaüstüne göre daha çok ısınıyor.

Geri
Yukarı