Monster Abra A7 v13.3 alınır mı?

Bütçe
12.000

SYG

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Monster Abra A7 v13.3 modelini satın almak istiyorum i7 11800h işlemci ve RTX 3050 Ti ekran kartı benim için çok iyi bir ikili. Onun dışında bilgisayarı özelliştirirken içine 5000mb/s okuma hızına sahip bir Samsung M.2 SSD koyabildiğimizi gördüm. Bunun doğru olup olmadığını ve Monster tercih edilir mi? Yoksa 12.000 TL bandında daha iyi markalar ve notebooklar var mı? Bilen agalar varsa yardım edebilir mi?

Screenshot_2021-09-30-17-39-13-900_com.opera.gx.jpg

Monster Abra A7 v13.3 modelini satın almak istiyorum i7 11800h işlemci ve RTX 3050 Ti ekran kartı benim için çok iyi bir ikili. Onun dışında bilgisayarı özelliştirirken içine 5000mb/s okuma hızına sahip bir Samsung M.2 SSD koyabildiğimizi gördüm. Bunun doğru olup olmadığını ve Monster tercih edilir mi? Yoksa 12.000 TL bandında daha iyi markalar ve notebooklar var mı? Bilen agalar varsa yardım edebilir mi?

Eki Görüntüle 1177100

Bence alınmaz. Clevo kasa TongFang kasalar alınır.

Eki Görüntüle 1177100

Bence toplama bilgisayarlar daha iyi, kaldı ki Monster uzak durulması gereken bir marka "bana kalırsa"
@Çetin Bey eleştiriye kızgın atmak ne saygısızca bir olay, biliyor musun? Bu Monster marka bilgisayarlar benim hayatımı rezil etti, laptopları diz mesafesinden düşüyor, düştüğü yerde bozuluyor, hayır suya vesaire dayanıklı onda eyvallahımız var, fakat ateşe suya falan dayanıklı olan bir laptopun diz mesafesinden düşerek bozulması, işte bu saçma bir olay, üstelik halı üzerinde yaşandı, yani bozulmasıda imkansız, Dell Casper marka laptoplar bile diz mesafesine dayanıyor, webtekno bunun testini yaptı mesela, o adamlardada aynı sonuç ortaya çıktı, düştüğü gibi fişi çekti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı