Monster Abra A7 V13 vs Acer Nitro

Bütçe
15000

Jake Dunn

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,

Acer ve Monster arasında kaldım linkleri birakıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Minimum 16 GB RAM'li 17 inç bir laptop istiyordum ama Acer'in de 3060 ekran kartı var, arada kaldım arkadaşlar, bu laptopu alırsam en az 4 5 sene bende kalacak yazılım ve programlama üzerinden ilerlemek isteyen biriyim oyun derseniz arada R6E Pubg gibi oyunlar oynuyorum nadiren arkadaşlar isterse yüksek grafikli oyunlara çıkarım şuanki ekran kartım 1060 3gb çektiğim acıyı düşünün. Öneriniz nedir?

Acer

Monster

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Cevaplarınız için teşekkürler dediğim gibi oyun arkadaşlar isterse giren biriyimdir onun dışında prepar3D gibi uçuş ve yüksek kart performansı isteyen bir bağımlılığım var Acer diyorsanız onun üzerine konuşucam. Son kararınız mı? :D

Kesinlikle Acer. Bir de 8 RAM de taktın mı bayağı gider. Soğutması da iyi bu kasanın.

Anladım teşekkürler herhalde 1 sene sonra takırma şansım olacak gibi duruyor RAM hadi hayırlısı diyelim arkadaşlar Acer taraftarı oluyorum sanırım eğer yorum vs eklerseniz okurum teşekkürler tekrardan.

Cevaplarınız için teşekkürler dediğim gibi oyun arkadaşlar isterse giren biriyimdir onun dışında prepar3D gibi uçuş ve yüksek kart performansı isteyen bir bağımlılığım var Acer diyorsanız onun üzerine konuşucam. Son kararınız mı? :D
Monster Abra A7 v12.2 kullanıyorum ve yaşamadığım sorun yok diyebilirim. Attığınız linkte ki Monster benim cihazım ile aynı kasayı kullanıyor ve aşırı fazla ısınacaktır. Diğer kronik sorunları ve Acer'ın 3060 ekran kartına sahip olmasınıda düşünürsek Monster'ı almak için hiçbir sebep yok.

Birşey alırken pürüz çıkmasa olmaz tabi mağzada stoklarda yokmuş arkadaşlar ek olarak ta bir game garaj var onada bi yorum getirin isterim.

Gamegaraj

Yeni konular

Geri
Yukarı