Çözüldü Monster Abra A7 v14.5 laptop hangi kasaya sahip?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Raenx

Femtopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sorum yukarıda. V14.5 model Monster laptop Tongfang mı Clevo kasa mı?
Ve bu laptopa sahip olanlar kullanıcı deneyimlerini benimle paylaşır mısınız, eksi ve artıları neler bilmek istiyorum.
Ürün linki;

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet arkadaşlar sorum yukarıda. V14.5 model Monster laptop Tongfang mı Clevo kasa mı?
Ve bu laptopa sahip olanlar kullanıcı deneyimlerini benimle paylaşır mısınız, eksi ve artıları neler bilmek istiyorum.
Ürün linki;
Clevo değil, bilmeni isterim ki kasa değişince her şey çözülmüyor.
Ürün linki;
Clevo değil, bilmeni isterim ki kasa değişince her şey çözülmüyor.

Çözüm
Ürün linki;
Eğer alıcaksanız sakın. Almayın Monster. Kasası clevo olsa ne olur olmasa ne olur. İzoly'den farkı olmayan bir firma.

Nasıl yani bu laptop kötü mü ne gibi sorunları var?
Direkt olarak marka kötü. Hiç bulaşmayın bu markalara.

Eğer alıcaksanız sakın. Almayın Monster. Kasası clevo olsa ne olur olmasa ne olur. İzoly'den farkı olmayan bir firma.
@mehmetcbb yazdığım her mesaja gülmenin amacı ne? Aynı ayda 5 bildirim geldi ve hepsi senin gülmen. Madem gülüyorsun dediklerimden daha mantıklı şeyler söyle de gülmek için bir sebebi olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı