Monster Abra A7 V3.1 ve MSI GE70 2PC-291XTR Seçimi

Emre Aslan100

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, aklımda 2 gamebook var. Daha doğrusu bugün Monster Abra A7 v3.1'i alıyordum. Karar vermiştim fakat bir sorun çıktı kredi kartıyla ilgili, pazar oldugu için yarın arayıp çözecektim sorunu. Sonra gözüm bir laptop'a takıldı, aklımı çeldi kararsız kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim ve son olarak 860M ile 850M arasında çok fark var mı? Varsa ne kadar var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Msi: Msı GE70 2PC-291XTR Apache Notebook-ebrarbilgisayar.com

Monster: www.monsternotebook.com.tr: MONSTER® ABRA A7 V3.1 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA + olarak 120 GB SSD taktırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalite ve tasarıma çok önem veriyorsan MSI, alabileceğin en performanslı ürün olmasını istiyorsan Monster'i tercih etmelisin. Tabii ki arada dağlar kadar bir fark yok ancak bir üst seviye ekran kartı ve SSD oyunlarda ve diğer işlerinizde size daha iyi performans sunacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 860M ve GDDR5 GTX 850M arasında %15 kadar bir fark var. Bence oyun performansından %15 kadar fedakarlık edip MSI alınmalı. MSI'ın, daha kaliteli bir kasa, SteelSeries oyuncu klavyesi, Killer Ethernet, daha kaliteli ve dayanıklı bileşenler, çok daha geniş yazılımsal destek ve yanında gelen oyuncu faresi ile sırt çantası gibi avantajları var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı