Monster Abra A7 V3.1 veya MSI GX70 3BE-081TR

Merhaba arkadaşlar alakasız ama soracağım. Ben abra a5 v1.1 alacaktım ama stok bitince abra a7 v3.1 siparisi verdim. Sizce dogru bir tercih yapmis miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar alakasız ama soracağım. Ben abra a5 v1.1 alacaktım ama stok bitince abra a7 v3.1 siparisi verdim. Sizce dogru bir tercih yapmis miyim?
Tek farkın fazladan bir disk yuvasına sahip olman ve ekranının daha büyük olması. Eğer oyun için alıyorsan büyük ekran her zaman daha iyidir. :)

Selam arkadaşlar. Laptop geldi iyi güzel ama misal Abra a5 v1.1 benchmark testlerinde GPU ısısı 60-65 civarı oluyor fakat ben Crysis 1'de ultra ayarlarda 82 dereceyi gördüm. Bu kadar fark olması normal mi yoksa bunu geriye verip gidip abra a5 v1.1 mi alsam?

selam arkadaşlar laptop geldi iyi güzel ama misal Abra a5 v1.1 benchmark testlerinde gpu ısısı 60-65 civarı oluyo fakat ben crysis 1'de ultra ayarlarda 82 dereceyi gördüm bu kadar fark olması normal mi yoksa bunu geri verip gidip abra a5 v1.1 alıcam

v1.1 modelinde az da olsa ısınma sorunu var. Turbo fanla sorunu çözersin.

Mobil cihazlarda her zaman fazladan ısı oluşur. Bu arada benchmark araçları oyun gibi sürekli yük bindirmediği için kartlar daha serin kalır. Asıl sıcaklık değeri olarak oyun içi değerler önemlidir.

80 civarı sıcaklık o cihaz için gayet normal. 100'e kadar yolu var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı