Monster Abra serisi anakart ömürleri ne kadar?

İade edebılıyorsanız hala neyı beklıyorsunuz ki? Sıkıntısından korkuyosanız kafanızı yormaktansa en temizi iade.

Zaten akim korumali priz var hocam bugün bataryayi hepsini fisten cektim. Yine de BIOS alakali olabiliyor fise takinca kapanmasa zaten anakart problemi olabiliyor tamire gerek kalmadan direk öyle bir şey olursa iade edeceğim bir firma bu kadar sorunlu olutmu butun mallari ama en nihayetinde kurtulucam.
İade en iyisi o zaman. Kuzenimin kullandigi modelde de statik elektrik sorunu vardi servise gidip geldi anca bu sorundan. Ama bir sure sonra tekrar basliyordu. Bakti duzelmiyor bu sorun cocuk pc ile her isi bittiginde batarya ve fisi cekiyordu bu sekilde devam etti ve hala kullaniyor. BIOS EC ile ilgili birsey anlatmadi bana. Ama en iyisi 11. Nesil islemcili monster serisini kullanmamak. 12. Nesilde umarim bu anakarttan vazgecerler.

İade en iyisi o zaman. Kuzenimin kullandigi modelde de statik elektrik sorunu vardi servise gidip geldi anca bu sorundan. Ama bir sure sonra tekrar basliyordu. Bakti duzelmiyor bu sorun cocuk pc ile her isi bittiginde batarya ve fisi cekiyordu bu sekilde devam etti ve hala kullaniyor. BIOS EC ile ilgili birsey anlatmadi bana. Ama en iyisi 11. Nesil islemcili monster serisini kullanmamak. 12. Nesilde umarim bu anakarttan vazgecerler.
teyzemgiller i5 10300400 h neyse aldılar a7 12.4 onlarda hiç yok belki benim şansımada yoktur ama bilemem ama olursada artık iade edecem gerçekten gıkı cıktı monster bunu ele alsınlar bence dediginiz gibi vazgeçmeliler.bende grundig laptop vardı o da statik elektrik yapardı oda clevoydu :D

teyzemgiller i5 10300400 h neyse aldılar a7 12.4 onlarda hiç yok belki benim şansımada yoktur ama bilemem ama olursada artık iade edecem gerçekten gıkı cıktı monster bunu ele alsınlar bence dediginiz gibi vazgeçmeliler.bende grundig laptop vardı o da statik elektrik yapardı oda clevoydu :D
Aslinda benim kullandigim modeli goz onune alirsak clevolarin hepsinde statik elektrik sorunu yok. 11. Nesil modellerde o ayari tutturamamislar 😂. Monster 12. Nesil modellerdede clevo ile devam ederse isi zor hele ki anakart yine ayni sorunlu olursa dahada zor. Zaten Monster fiyatlarini dev sirketlerle yaristirmaya basladi bu savasta kendileri kaybeder 😀.

Aslinda benim kullandigim modeli goz onune alirsak Clevo'larin hepsinde statik elektrik sorunu yok. 11. nesil modellerde o ayari tutturamamislar 😂. Monster 12. nesil modellerdede Clevo ile devam ederse isi zor hele ki anakart yine ayni sorunlu olursa daha da zor. Zaten Monster fiyatlarini dev sirketlerle yaristirmaya basladi bu savasta kendileri kaybeder 😀.

Hocam cihaza dokununca elektrik carpmadi gibi bir şey oldu bende bataryayi cikardim ststik elektrik biriktirdi topraklama priz kullanıyorum yetersiz geliyor cihazdaki kisa devr var.

Geri
Yukarı