Monster Abra v11.1 klavye aydınlatması kapanmıyor

AsasızGandalf

Femtopat
Ekran kartı
GTS 1650 4GB
Anakart
TongFang GK7CP5R
İşlemci
İntel İ7 9750h
Merhaba, Monster Abra v11.1 bilgisayarım klavye aydınlatması hiçbir şekilde kapanmıyor veya değişmiyor sürekli tek bir şekilde yanıyor, kısayollar, Monster Control Center, BIOS işe yaramıyor. BIOS güncellemesi dışında her şeyi denedim fakat olmadı. Anakart Tongfang GK7cp5r, güncel BIOS sürümünü de bulamadım. Teknik servise götürdüm, onlarda beceremediler anakartı merkeze göndermeyi teklif ettiler fakat anakartın susma ihtimali olduğu için göndermedim. Neredeyse 1 yıldır klavye durmadan aynı şekilde yanıp sönüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Monster Control Center'ın doğru sürümü olduğuna emin misin?

Evet neredeyse bütün sürümlerini temiz bir şekilde kurup denedim. Hiçbiri çalışmadı.

Merhaba, Monster Abra v11.1 bilgisayarım klavye aydınlatması hiçbir şekilde kapanmıyor veya değişmiyor sürekli tek bir şekilde yanıyor, kısayollar, Monster Control Center, BIOS işe yaramıyor. BIOS güncellemesi dışında her şeyi denedim fakat olmadı. Anakart Tongfang GK7cp5r, güncel BIOS sürümünü de bulamadım. Teknik servise götürdüm, onlarda beceremediler anakartı merkeze göndermeyi teklif ettiler fakat anakartın susma ihtimali olduğu için göndermedim. Neredeyse 1 yıldır klavye durmadan aynı şekilde yanıp sönüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu gönderi galiba düzenlenmiyor. O yüzden buraya yazıyorum. Anakart Tongfang değil Clevo markaymış. Modeli de N855HJ. BIOS güncellenirse belki düzelir diye düşünüyorum. Bu anakarta uygun BIOS bulamadım internette, olanlarda paralı. Buradan birileri bana ulaştırabilir mi acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı