Monster Abra V13 1.1 ekran parlaklığı düştü

Curnalı

Hectopat
Bilgisayarın durup dururken ekran parlaklığı düştü.
Parlaklık %100 seviyesinde göstermesine rağmen %15 civarı bir ekran parlaklığı var. Teknik desteği aradığımda GPU sürücüsünü silip tekrar yüklememi söylemişlerdi bir şey değişmedi. Bugün bir daha aradığımda ise işletim sistemi kaynaklı olduğunu söylediler format atıp yeni bir işletim sistemi yüklememi söylediler. Şu an yapmam gereken ödevler ve sınavlar olduğu için format atamam o yüzden başka çözüm yolu bilen varsa yardım ederse sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk işiniz DDU ile sürücüyü tamamen kaldırıp onsan sonra güncel sürümü kurmak olsun:

Düzelmez ise donanımsal olabilir.

İlk işiniz DDU ile sürücüyü tamamen kaldırıp onsan sonra güncel sürümü kurmak olsun:

GPU sürücüsünü mü yoksa CPU sürücüsünü mü?
GPU sürücüsünü kaldırdım daha sonra en güncel olanı yükledim hala aynı problem devam ediyor. Monster müşteri hizmetlerini aradığımda ise yine ekran kartının sürücüsünü güncellememi istemişlerdi
Eğer olmas ise sorun işletim sisteminde demişlerdi format atıp tekrar yükleyin falan demişler sorun işletim sisteminde olabilir mi?

Teknik servise gönderdim BIOS Update ile düzelttiklerini söylediler. 2 gün sonra almaya gideceğim eğer düzelmediyse güncellerim konuyu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı