Monster Abra v13.2 ekran parlaklığı artmıyor

Çözen var mı sorunu aynı sorunu yaşıyorum.

Teknik servise gönderdim BIOS Update ile düzelmiş.
Format atmayı en son denemek istiyorum ama formatın bir sonuç vereceğini düşünmüyorum.

Ben de BIOS'un güncellenmesi sorunu çözüyormuş gibi gördüm. Monster'dan BIOS'u istedim ama henüz yanıt gelmedi ya kendim güncellerim ya da servise götürebilirim arada kaldım.

Teknik servise verdim BIOS Update ile düzeltmişler.

Arkadaşlar konu ile alakalı aynı şeyler yakın arkadaşım da yaşıyor. Ekran bozuk diye biz sipariş ettik gelen ekranı da taktığımızda yine ekranın aydınlatması çalışmıyor. Ekranınızın bozulduğunu düşünebilirsiniz ancak lcd paneli 30 pin girişli başka bir laptop bulursanız deneyin ve denemeden panel sipariş etmeyin. Bios güncellemesi ile konunu çözülebileceği yazılmış bununla ilgili de teknik servise mail attım ancak bios versiyonunuz güncel diye dosya atmadılar. Aynı versiyonu tekrardan kurmak mümkünse onu deneyeceğim dosya arıyorum. O sebeple elinde;

Monster ABRA 5 v13.4 bios dosyası olan arkadaşlar bana gönderebilirse çok sevinirim.

Konuyla alakalı bir çözümü de komik olması sebebiyle sizle paylaşayım bir led projektör bulun ve lzd panelin arkasına iliştirin :)

Dosya Ekleri

• 20211030_173516.jpg
    20211030_173516.jpg
    104,2 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı