Monster Abra v16.6.3 notebook alınır mı?

Bütçe
8000

Bu üç alternatif Monster'dan çok daha iyi. Bunlara yönelmeniz daha iyi olur.

Bu üç alternatif Monster'dan çok daha iyi. Bunlara yönelmeniz daha iyi olur.
Hocam bugün Acer Aspire 3'e bakmıştık. Fiyatı 6000 TL'ydi. İçinde i5 10. nesil işlemci, 8 gb ram, 2 gb ekran kartı, 512 gb ssd var. Sizce bu alınır mı ?

Acer Aspire 3 iyi bir modeldir fakat kendisi bir oyun bilgisayarı olmadığı için çok iyi bir performans alamazsınız.
Hocam zaten babam oyun bilgisayarı kadar iyi olursa kendimizi oyuna kaptırmamızdan korkuyor.(Ki bence haklı). Bu yüzden oyunları kaldırsın ama yeni nesil oyunları kaldırmasa da olur. Zaten oynayacağımız oyunlar en fazla Re7 olur. Onu da düşük ayarlarda kaldırır diye düşünüyorum.
acer nitro serisine bakın hocam casper ve monster pişmanlıktır
Evet hocam insan araştırınca bu iki markanın ne olduğu ortaya çıkıyor.

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi Monster Abra v 16.6.3 alınır mı?
Fiyatı 8000 TL.

Alınmaz.

Peki hocam not aldım bunu da.
Ürün yorumlarında gayet iyi olduğu yazıyordu.

Sponsor verilen YouTuber'larda anca övüyor ürünü dediğiniz gibi.

Hocam bugün Acer Aspire 3'e bakmıştık. Fiyatı 6000 TL'ydi. İçinde i5 10. nesil işlemci, 8 GB RAM, 2 GB ekran kartı, 512 GB SSD var. Sizce bu alınır mı?

i5 almayın derim. Bütçeyi zorlayabilrseniz i7'li ya da Ryzen'li bir laptop alın.

Hocam zaten babam oyun bilgisayarı kadar iyi olursa kendimizi oyuna kaptırmamızdan korkuyor.(Ki bence haklı). Bu yüzden oyunları kaldırsın ama yeni nesil oyunları kaldırmasa da olur. Zaten oynayacağımız oyunlar en fazla Re7 olur. Onu da düşük ayarlarda kaldırır diye düşünüyorum.
Bence bütçeniz varken güçlü bir laptop almanız daha iyi olur. Sonuçta Acer Aspire bir ultrabook, bir gaming laptop kadar iyi bir soğutması yok. En küçük oyunda bile ısınabilir. Bende böyle durumlar yaşadım. Ailem benim de çok oyun oynayacağımı düşündüğü için iyi bir gaming laptop almaktan çekiniyordu, fakat ben ailemi ikna etmeyi başardım ve gerçekten çok başarılı bir gaming laptop aldım. Sizinde ailenizi ikna etmenizi öneririm. Kendinizi sınırlarsanız çok oyun oynamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı