Monster Abra v17.1.3 alınır mı?

Bütçe
15000 sadece laptop için
Hocam bence ASUS TUF daha iyi ama son söz senin.

Hocam GTA 5 ne alaka gönderdiğim oyun Forza Horizon 5 GTA 5 2015 oyunu, güncel oyuncu bilgisiyarına karşı 2015'den kalan oyunun oyun testi yapılması mantıklı değil.
arkadas biraz kafadan kontak bir monster fani gibi yanlis anlamayinda :D

Hocam eğer yurt dışından arkadaşınız varsa Amerika'da falan orada Gaming notebooklar Türkiye'den kat kat ucuz. Yurt dışından getirebilirsiniz. Ama gümrükten geçer mi geçmez mi? Fikrim yok Türkiye de şu an F/P diyebileceğimiz notebooklar kalmadı. En dandik ekran kartı olmayan notebooklar bile 10.000,11.000TL'den başlıyor.(hocam gümrük vergisi olabilir eğer yurt dışından alacaksan detaylıca araştır.

Son düzenleme:
Vallaha Lenovo'yu alacağım İtopya'da indirimliymiş zaten sıkıntı çıkmaz değil mi?
@Radeon RX 5500M.

Hocam battery drain denen bir sorun var cihazda aslında sorun değil sadece AAA oyunlarda işlemci ve ekran kartı maksimum güç tüketecek şekilde elektrik harcadığı için 135W adaptör yetersiz kalıyor ve oyun sırasında pil azalmaya. Ekran kartı Max TDP kullanımında 90W işlemci de 45W tükettiği için adaptör yetersiz kalmakta ama ben şahsen bunu bir sorun olarak görmüyorum. Bilgisayardan anlayan biri değilim kendi anladığım şekilde anlatmaya çalıştım yanlış bir şey söylediysem düzeltin lütfen.

Sence Monster çok mu dandik kardes.

Sirf siz sahipsiniz diye bir markayi bos bos onermeyin. Monster bu piyasada bu fiyatlar araliginda dandiktir, onun dışında tongfang kasalari ve teknik servisi iyidir. Casper zaten çöp onu anlatmaya gerek yok, bos bos etrafta sıkıntılı model onermeyi bırakın.

Hocam battery drain denen bir sorun var cihazda aslında sorun değil sadece AAA oyunlarda işlemci ve ekran kartı maksimum güç tüketecek şekilde elektrik harcadığı için 135W adaptör yetersiz kalıyor ve oyun sırasında pil azalmaya. Ekran kartı Max TDP kullanımında 90W işlemci de 45W tükettiği için adaptör yetersiz kalmakta ama ben şahsen bunu bir sorun olarak görmüyorum. Bilgisayardan anlayan biri değilim kendi anladığım şekilde anlatmaya çalıştım yanlış bir şey söylediysem düzeltin lütfen.

Valorant veya RDR2 falan oynadım dedim zaten Cyberpunk oynamam da onlarda yaşanır mı bu sorun?

Geri
Yukarı