Monster Abra v17.2 nasıldır?

enesfurkan970

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün Hepsiburada sitesi üzerinden Monster Abra A5 v17.2 model notebook satın aldım. Sizce kararım doğru mu? RTX 3050 Ti versiyonu, ayrıca PCI 4.0 desteği bulunuyor mu? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210818-175044.png
    Screenshot_20210818-175044.png
    184,7 KB · Görüntüleme: 140
Yaklaşma! Isı problemleri ve kasasının kalitesiz olmasından kaynaklı önerilmiyor hocam Acer Nitro, Lenovo İP Gaming serilerine bakabilirsiniz.
@Radeon RX 5500M hocam yardımcı olur nokta atışı bilgi konusunda.

Yaklaşma! Isı problemleri ve kasasının kalitesiz olmasından kaynaklı önerilmiyor hocam Acer Nitro, Lenovo IP Gaming serilerine bakabilirsiniz.
@Radeon RX 5500M hocam yardımcı olur nokta atışı bilgi konusunda.

Aldım artık 8850TL'ye kasanın yarısı alüminyum ayrıca iade hakkım var.

Aldım artık 8850TL'ye kasanın yarısı alüminyum ayrıca iade hakkım var.
Hocam kasanın yarısı alüminyum falan geçin bunları abra sorunlu ciddi söylüyorum 10 dakikalık bir araştırma yapıp anlarsınız eğer iade imkanınız var ise iade edip geçin başka modellere bakın. Ha eğer kullanmaya devam etmek istiyorsanız siz bilirsiniz sizin kararınız.

Hala şansın varken iade et, Monstera artık güvenilmez, Alanların 36%sında ölü pixel cıktı + Isı sorunları ve kasa kalitsizliği ayrıca o fiyata daha iyi bir laptop ya da masaüstü alırsın bence iade et.

Hala şansın varken iade et, monstera artık güvenilmez, alanların 36%sında ölü pixel cıktı + ısı sorunları ve kasa kalitsizliği ayrıca o fiyata daha iyi bir laptop ya da masaüstü alırsın bence iade et.

Artık biraz kullanacağım dediğiniz gibiyse direk iade edeceğim.
Hocam kasanın yarısı alüminyum falan geçin bunları abra sorunlu ciddi söylüyorum 10 dakikalık bir araştırma yapıp anlarsınız eğer iade imkanınız var ise iade edip geçin başka modellere bakın. Ha eğer kullanmaya devam etmek istiyorsanız siz bilirsiniz sizin kararınız.

Abra serisi kronik sorunlu bir seri.Ondan tavsiye etmem.

Geri
Yukarı