Monster Abra v19.2.5 alınır mı?

Yasiver

Decapat

Sizce bu laptop alınır mı? Ya da bu fiyat civarlarında farklı öneriniz var mı? Kullanan veya bilgisi olan var ise Valorant, RDR2 tarzı oyunlarda FPS değerleri nasıl olur?

Sizce bu laptop alınır mı? Ya da bu fiyat civarlarında farklı öneriniz var mı? Kullanan veya bilgisi olan var ise Valorant, RDR2 tarzı oyunlarda FPS değerleri nasıl olur?
Bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
FPS sorunu yaşamazsın. O oyunları çok rahat yüksek FPS ile oynatır. Bu laptop'u ben de almayı düşünüyorum ama monster laptoplarda ısınma ve yüksek fan sesi sorunu oluyormuş genelde. Tek korkum bu. Tongfang kasalar iyi diyorlar ama yine de emin olamıyorum.

FPS sorunu yaşamazsın. O oyunları çok rahat yüksek FPS ile oynatır. Bu laptopu ben de almayı düşünüyorum ama Monster laptoplarda ısınma ve yüksek fan sesi sorunu oluyormuş genelde. Tek korkum bu. Tongfang kasalar iyi diyorlar ama yine de emin olamıyorum.

Ben sipariş vereceğim galiba hocam Monster'i ilk 15 gün içinde koşulsuz iade mevcuttu hepsburadadan alınca da olur mu ki acaba.

Ben sipariş vereceğim galiba hocam Monster'i ilk 15 gün içinde koşulsuz iade mevcuttu hepsburadadan alınca da olur mu ki acaba.
Yarın öğlen 12'de hepsiburada 11.11 indirimleri başlıyormuş. Belki geçenki fiyata yani 19 bine düşer diye yarını bekliyorum ben. Aynı fiyata i7 Acer nitro var. İkisi arasında kaldım.

Yarın öğlen 12'de Hepsiburada 11.11 indirimleri başlıyormuş. Belki geçenki fiyata yani 19 bine düşer diye yarını bekliyorum ben. Aynı fiyata i7 Acer Nitro var. İkisi arasında kaldım.

i7 11800H olandan bahsediyorsanız hocam Intel i5 12500H daha iyi. Hocam benim bekleyesim yok çünkü pc 19k iken bekledim 20k.oldu bu sabah bir baktım 22-23k olmuş olmadı yarın iptal ederim indirim gelirse.

Hocam gelişme var mı? Siparişiniz gelmiştir diye düşünüyorum. Monster'ın bu kasası tongfang deniyor. Memnun kaldınız mı?

Hocam gelişme var mı? Siparişiniz gelmiştir diye düşünüyorum. Monster'ın bu kasası tongfang deniyor. Memnun kaldınız mı?
Hocam hala karar veremedim ya :D ama yarın %70 %80 sipariş vericem ya monster abra v19.3.6 yı ya da hp victusu almayı düşünüyorum sipariş verirsem bilgilendiririm sizi. Bu kasalar tongfang kssaymış ısınma sorunu felan olacağın çok sanmıyorum ama.

RDR2 de çoğu ayar ultrada 60'ın altına düşmüyor FPS VRAM'den dolayı tüm ayarlar da Ultra olmuyor maalesef.

RDR2 de çoğu ayar ultrada 60'ın altına düşmüyor FPS VRAM'den dolayı tüm ayarlar da Ultra olmuyor maalesef.
V19.2.5 kullanıcısı mısınız hocam?
Valorantta felan farklı oyunlarda fps değerleri nasıl?
Fanı çok ses çıkarıyor mu pc çok ısınıyor mu
Bir de ekranı küçük kalıyor mu hocam oyun için aklımda kalan sorular bunlar cevaplarsan sevinirim.

V19.2.5 kullanıcısı mısınız hocam?
Valorant'ta falan farklı oyunlarda FPS değerleri nasıl?
Fanı çok ses çıkarıyor mu PC çok ısınıyor mu?
Bir de ekranı küçük kalıyor mu hocam oyun için aklımda kalan sorular bunlar cevaplarsan sevinirim.

Evet v19.2.5 kullanıyorum. Valorant denemedim ama BF42 oynuyorum FPS olarak 128 kişilik maçlarda 80-100 FPS arası dolanıyor Valorant oynamadığım için denemedim fan sesini kıyaslayamıyorum daha önce Gaming laptop kullanmadığım için ama beni rahatsız etmedi soğutma açısından da işlemci de GPU da 75'in üzerini görmedim. Ekran sizin alışkanlığınıza bağlı kullandığım masaüstü bilgisayarım da var onda 27 inch monitör olduğu için ikisi arasında geçişler fark ettiriyor ama ekranı küçük diye oyunlarda sorun yaşamadım açıkçası RDR BF42 Path of Exile Rocket League oynadım 27 inchten tek farkı büyüklük oldu benim için.

Geri
Yukarı