Monster Abra vs Casper Excalibur

Excalibur'da o fiyatlarda ki modellerin soğutması çok iyi, taşıma gibi bir durumunuz yoksa o bütçeye daha iyi bir masaüstü toplanır, arıza durumunda servislerle muhatap olmak zorunda kalmazsınız parça değişimiyle kendiniz çözebilirsiniz.

Başlıktaki markalar laptop markaları benim tavsiyem toplama bilgisayar almanız 6000TL'ye güzel performanslı bilgisayar toplayabilirsiniz
Hayır biliyorum ama hani masaüstü olmaz ise laptop ayrıca masaüstü PC parçalarının fiyatları iyice yükseldi bir öneriniz varsa söyleyiniz.
Excalibur'da o fiyatlarda ki modellerin soğutması çok iyi, taşıma gibi bir durumunuz yoksa o bütçeye daha iyi bir masaüstü toplanır, arıza durumunda servislerle muhatap olmak zorunda kalmazsınız parça değişimiyle kendiniz çözebilirsiniz.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
Ben Casper Excalibur alin diyorum. G770 modelinden sonra gelistirdiler. Ayrica Notebook klavyeleri cok kotu oluyor disaridan mekanik hisli klavye almanizi oneririm. Ben D tusunu bozdum oyun oynarken asla boyle oynamaniz iyi olmaz.
Tamam bir bakarım ama bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Ben Casper Excalibur alin diyorum. G770 modelinden sonra gelistirdiler. Ayrica Notebook klavyeleri cok kotu oluyor disaridan mekanik hisli klavye almanizi oneririm. Ben D tusunu bozdum oyun oynarken asla boyle oynamaniz iyi olmaz.
Yalniz ben bilgisayar toplamanizi oneriyorum 2 senede cop olabilir notebook alirsaniz. mobil islemci ve mobil ekran karti performansi sizi hayal kirikligina ugratabilir. 6-7 Bin TL ile cok guzel bir sistem toplanir monitor dahil.
Sistem önerisi yapabilirsiniz nedir öneriniz?

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Ben Casper Excalibur alin diyorum. G770 modelinden sonra gelistirdiler. Ayrica notebook klavyeleri cok kotu oluyor disaridan mekanik hisli klavye almanizi oneririm. Ben D tusunu bozdum oyun oynarken asla boyle oynamaniz iyi olmaz.

Yalniz ben bilgisayar toplamanizi oneriyorum 2 senede cop olabilir notebook alirsaniz. Mobil islemci ve mobil ekran karti performansi sizi hayal kirikligina ugratabilir. 6-7 bin TL ile cok guzel bir sistem toplanir monitor dahil.

Sistem önerisi yapabilirsiniz nedir öneriniz?

İnternetten 2 dakika bakayım dedim de yazdığın markaların yazdığın bütçeye göre olan bir laptopunu bulamadım.

Hmmm aslında 7000 TL bütçeyi zorlayabileceğimi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı