Monster alınır mı?

Eff

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Düşe düşe bir hal olduk sağlam bir laptop alalım dedik 10k'dan aşağı sağlam laptop yok. Bulabildiğim en ucuzu Monster oluyor. Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar toplam koyacaklarımla 8.3 K'ya falan geliyor. i7'lisi var Abra A7 V11.3 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bu da yaklaşık 9.2 K'ya falan geliyor. Ne yapacağımı bilmiyorum forumda Monster'la alakalı o kadar kötü yorum var ki bu korkutuyor ama diğer yandan bu özellikler bu kadar ucuz fiyata ve direkt mağazasından alacak olmam kendi özelliklerini falan seçecek olmam ve en önemlisi fiyatın diğer şeylere göre ucuz olması beni Monster'a mecbur kılıyor. Ne yapacağım ya güzel bir oyun deneyimi için 5 asgari ücret vermek zorunda mıyım, tamamen saçmalık. CASPER xcalibur G900.1075-BVL0A /I7-1075/16GB RAM/512GB SSD HD/GTX 1660ti 6/WIN 10 Laptop . Siz olsaydınız ne yapardınız kafam çok karışık yardım lütfen. Bu arada 1660 Ti'lı 8-10 k arası laptop öneriniz varsa yazar mısınız?

Not: Masaüstü alamam üniversiteye gidiyorum.
Not2: Sizce kara cumayı beklemeli miyim arkadaşlar? Ne kadar indirim oluyor, neler olur ne kadar düşüş olur? Fikirlerinizi belirtirseniz memnum olurum.

Edit: Körüm galbia, 1660 Ti diye görmüşüm kaç gündür seviniyordum biraz daha araştırayım. 1660 Ti ile 1650 Ti arasında bayağı bir fark var ama 1650 Ti'da olabilir duruma göre. Varsa elinizde güzel laptopların linkini bırakırsanız sevinirim. Bir de sanırım 1660S laptoplarda olmuyor araştırdım ama bulamadım. Ben mi bulamadım yoksa laptoplar için 1660S kullanılmıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneririm, özellikleri açısından attığınız laptoplardan daha iyi. Bu arada ne olursa olsun Casper'dan uzak durun.

Evet ama 1 TB HDD koyunca falan 11 bin TL'ye geliyor yaklaşık maalesef o kadar veremem vermeye de gerek yok bence süper indirim yakaladım bunu bir değerlendirmeye çalışıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı