Monster alınır mı?

Bence, hayır alınmaz . Kendim de Monster Abra a5 v13.4 kullanıyorum. Keşke kasa alsaydım diyorum.
(Not : Sadece oyun içinse .)

Hayır. Render ve yazılım için alınıyor.
Son karar sizin . Monsterin sunduğu imkanlar güzel . Örnek olarak 6 ayda bir ücretsiz bakım gibi ya da istediğiniz zaman kendiniz donanım ekleyebiliyorsunuz garantisi bozulmadan . Ama benim yaşadığım bir kaç sıkıntıdan bahsetmek isterim. İlk olarak oyunlarda yaşadığım fps kayıpları ( Monster Abra A5 13.4 Düşük FPS Sorunu - Technopat Sosyal )
. 2. olarak da 2666mhz olan ramlerim 2400 de çalışıyor.

En fazla 6500 TL.

Malzeme kalitesinden ve soğutmasından memnun musunuz?

Laptop almayı düşünüyorum. Okula getir götür yaptığım için.

Ooo 6500 çok iyi hemen buluyorum.
Bana göre 89 çok fazla ya tamam laptop ama yine de fazla. Bendeki laptopta bile 90 olduğu için oyunu bıraktım. AMD işlemcili laptoplar çıksın bakalım onlar nasıl olacak.
Var zaten.

Ka.

Garanti devam ettiği sürece Monster iyidir ama garanti bittikten sonra onların gözünde bir çöpten farkın kalmayacak bunu göze alarak al cihazı. Garanti bittikten sonra termal macun vb. değişimler ücretsiz yapılıyor eyvallah ama cihazda küçücük 50 liraya bile çözülebilecek bir sorun varsa direk anakart değişimini kitliyorlar, uğraşmıyorlar.

Kardeşim ömür boyu bakım hizmeti var.

Ka.

Kardeşim ömür boyu bakım hizmeti var.

Ben bunu zaten mesajımda belirttim?

Fakat bir arıza durumunda o arızayı tamir etmek yerine direk neredeyse laptop fiyatına anakart değişimi kitliyorlar müşteriye garanti bittikten sonra, bizzat yaşadım ve yaşayanlarada şahit oldum bu durumu.

Monster servisinin 2800 lira istediği tamir için sıradan bir laptop tamircisinde 150 liraya yaptırdım ve yazılımsal bir sorundu,cihaza sıfırdan yeniden bios yazdı ve sorun düzeldi, monster'ın iş güzar servisi bana anakart bozuk diyerek 2800 lira kitlemeye kalkmıştı fazla söze gerek yok yani.

Bu laptoba 8 GB RAM ekleyerek almayı düşünüyorum. Monster deneyimi olan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyor, iyi forumlar diliyorum.
Merhabalar, aldınız mı, memmun musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı