Monster Arynod A32 v1.1 alınır mı?

AlprnAckbs

Decapat
Merhaba monitör almaya karar verdim 2K olmasını istiyorum araştırma yaparken fiyat ve özellikleriyle karşıma bu monitör çıktı. Sizce bu monitör iyi midir? Yoksa bununla aynı fiyatta belki biraz üstünde daha iyi bir monitör var mıdır? Kullananlar nasıl bir ürün olduğunu söylerlerse sevinirim.

Merhaba monitör almaya karar verdim 2K olmasını istiyorum araştırma yaparken fiyat ve özellikleriyle karşıma bu monitör çıktı. Sizce bu monitör iyi midir? Yoksa bununla aynı fiyatta belki biraz üstünde daha iyi bir monitör var mıdır? Kullananlar nasıl bir ürün olduğunu söylerlerse sevinirim.

Daha iyi firmalar varken Monster alınmaz.

Monster kağıt üzerinde iyi görünüyor ama kullanan birisinden görüş almak lazım. Ona en yakın fiyatlı ürün ViewSonic'te var. Monster onu da kağıt üzerinde geçiyor.

@AlprnAckbs önceki monitör konularını incele bahsettiğin monitörü kullananların yorumları var onları oku burada kullanmayan bol keseden sallayan çok yok kuzenim kullandı yok amcaoğlu yok dayı kız nedense kullanmayanlar şikayet ediyor zaten kullananların konularını incele.

Bak ilerde 7 aya kalmaz siyah ekranda parlaklık söz konusu olup konu açarsın sen bilirsin ama bu hepsinde olacak diye bir şey yok ama gene sen bilirsin. Samsung Monitor var bundan daha iyi onu alabilirsiniz.

Bak ileride 7 aya kalmaz siyah ekranda parlaklık söz konusu olup konu açarsın sen bilirsin ama bu hepsinde olacak diye bir şey yok ama gene sen bilirsin. Samsung monitör var bundan daha iyi onu alabilirsiniz.

Samsung G5 modelinde ghosting sorunu bulunuyormuş hangi modelden bahsettiğinizi ve hangi yönleriyle iyi söyleyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı