Monster aryond A27 alınır mı?

Kağıt üzerinde oldukça iyi. Fakat markasının Monster oluşu biraz güven sarsıcı. Önemli bir şikayet görmedim açıkçası.

Yaklaşık 30 santimetre mesafeden kullanıyorum oyun oynarken rahatsız edecek kadar büyük değil. Ama film veya dizi izlerken büyük olması avantaj sağlıyor.
Hocam panel kalitesi bana göre çok iyi geldi fakat sende de ghosting sorunu var mı? İmleci oynatırken arkasında iz bırakacak şekilde var, oyunlarda yapmıyor fakat masaüstünde gezinirken oluyor. Ghosting test yaptım sende de böyle mi? VA panellerde oluyor diyorlar.
Adsız.png

Yaklaşık 30 santimetre mesafeden kullanıyorum oyun oynarken rahatsız edecek kadar büyük değil. Ama film veya dizi izlerken büyük olması avantaj sağlıyor.
Film izleyen bir insan değilim. Sadece FPS oyunları oynamayı severim. Peki büyüklüğünden dolayı CS:GO gibi oyunlarda büyüklüğünden dolayı problem yaratıyor mu?

1080P için 27" fazla gelir gibi düşündüm fakat panelin kalitesinden dolayı bence bayağı iyi. Ghosting olmasa 10/10 monitör. Şu anlık 9.5/10 gibi düşünüyorum.

Geri
Yukarı