Monster aryond A27 alınır mı?

Yani sentetik testlerde çıkan sonuçlara oyun oynarken kimse dikkat etmeyeceği için göze çarpacak kadar siyah bir iz çıktığını hiç görmedim şu ana kadar. Belki de vardır ama ben göremiyorumdur.

Ben MSI MAG271CV'de dikkat etmememe rağmen görebilmiştim yürürken duvarlar sünüyordu ve pes oynarken topun arkasında iz çıkıyordu. Neyse ki tepki süresini normale çekince rahatsız etmeyecek bir duruma geliyordu.
Herhalde çok büyük bir ghosting yok o zaman.

Ben MSI MAG271CV'de dikkat etmememe rağmen görebilmiştim yürürken duvarlar sünüyordu ve pes oynarken topun arkasında iz çıkıyordu. Neyse ki tepki süresini normale çekince rahatsız etmeyecek bir duruma geliyordu.
Herhalde çok büyük bir ghosting yok o zaman.

Yani bu monitörü alırsam çok mu belli olur.

Hocam panel kalitesi bana göre çok iyi geldi fakat sende de ghosting sorunu var mı? İmleci oynatırken arkasında iz bırakacak şekilde var, oyunlarda yapmıyor fakat masaüstünde gezinirken oluyor. Ghosting test yaptım sende de böyle mi? VA panellerde oluyor diyorlar.Eki Görüntüle 762460

Kullanıyorum, garantiye gönderdim ve sonuç aynı. Şuana kadar ki tek sorun bu oldu. Ama yine de uygun fiyata aldığım halde görüntü kalitesinden, parlaklığından ve boyutundan çok memnunum. Pikselleri sayma muhabbeti yalan bu arada.

Kullanıyorum, garantiye gönderdim ve sonuç aynı. Şuana kadar ki tek sorun bu oldu. Ama yine de uygun fiyata aldığım halde görüntü kalitesinden, parlaklığından ve boyutundan çok memnunum. Pikselleri sayma muhabbeti yalan bu arada.
Hocam ben de iadeye verdim, tekrardan almalı mıyım sence? Normalde öyle bir sorun yok diyorlar çünkü.

Hocam ben de iadeye verdim, tekrardan alınır mı sence? Normalde öyle bir sorun yok diyorlar çünkü.

Yalan kanka benim kini değiştirdiler ve sorun tıpatıp aynı (hatta biraz daha arttı bile).Aynı sıkıntı sende de varmış, o zaman ben buna genel olarak ghosting sorunlu diyebilirim. İadeye verdiysen güzel, sana önerim paranı az daha biriktirip 2K 144Hz alman.Sebebi ise 144hz in fazlasıyla yeterli olup 1080p nin 27 inç monitörde biraz kötü durması.

Yalan kanka benim kini değiştirdiler ve sorun tıpatıp aynı (hatta biraz daha arttı bile).Aynı sıkıntı sende de varmış, o zaman ben buna genel olarak ghosting sorunlu diyebilirim. İadeye verdiysen güzel, sana önerim paranı az daha biriktirip 2K 144Hz alman.Sebebi ise 144hz in fazlasıyla yeterli olup 1080p nin 27 inç monitörde biraz kötü durması.
Sağolun fiyatlara bakacağım.
Sağ olun fiyatlara bakacağım.

Bir de şöyle bir durum var benim ekran kartım RX 5600 XT 2K fazla olmaz mı?

Geri
Yukarı