Monster Aryond A27 V1.1 İnceleme

Bütün ayarları düzenli bir şekilde tekrar söyleyebilirseniz çok sevinirim.
Bir de şuan bende aoc 24g2u var. 144 hz ıps bir monitör. Sizce bu monitörden monstera geçmek mantıklı mı?

Bütün ayarları düzenli bir şekilde tekrar söyleyebilirseniz çok sevinirim.
Bir de şuan bende aoc 24g2u var. 144 hz ıps bir monitör. Sizce bu monitörden monstera geçmek mantıklı mı?
Güncel oyun ayarlarım: Parlaklık 50, kontrast 85, siyah dengeleyici 50, doyma 80, netlik 75, MPRT açık. 0 ghosting ve mükemmel renkler.
Masaüstü kullanımda ve bazı oyunlarda doyma fazla gelebiliyor, kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Masaüstü kullanımda kontrastı 60 olarak kullanıyorum.

Elinizde zaten bir monitör var, tabiki 240hz fark yaratacaktır fakat sizin yerinizde olsam yeni bir monitör almazdım.

2 gün önce 2. elden aldım. iyi ki gidip asus vs almamışım. HDR mükemmel çalışıyor. Işık sızması neredeyse yok. 240hz çok fark ettiriyor.

Yalnız amd nin halt yemesi freesync açınca oyunlarda enteresan bir renk değişimi oluyor. Hafif göz kırpması gibi. Başka monitörlerde de çok şikayet edilmiş. Zaten amd kaynaklı bir sorun yaşamasam şaşırırdım. İnşallah fiyatlar düşünce rtx serisine geçip kurtulacağım.

Merhaba. Bende Monster Aryond A27 v1.1 Gaming monitör kullanmaktayım. Parlak ve canlı renkli olabilmesi için hangi ayarları yapabilirim.

Geri
Yukarı