Monster, Asus Notebook - Monster kablolu mouse incelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar, yaptığım birkaç inceleme videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

1-Asus x550jx-xx099d notebook arkadaşlar bunu kardeşim için almıştık. Amacımız oyunları rahatlıkla oynayıp kasma donma gibi problem yaşamamaktı. Başarılı da olduk diyebilirim piyasadaki birçok oyunu orta-yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabiliyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2- Monster Abra A7 V5.2. notebook: Arkadaşlar bunu kendim için aldım. Yine öncelikli hedefim oyun oynamaktı ama render süresini olumlu yönde azaltması da almam da bir etken oldu. SSD takviyesi yaptım şuan oldukça memnunum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3-Monster Pusat v2 kablolu mouse: Bu işte kısmet oldu. Notebook ile birlikte o kadar çanta hediyesi istemiştim kabul etmediler ama yanlış mouse yollamışlar. :) Ben Pusat v1 siparişi vermişken yanlış ürün yollamışlar. Ürünü teslim alıp aradığımda ise kargoyla uğraşmak istemediklerini söyleyip hayırlı olsun dediler. İşime geldi mi tabi ki. :)

Arkadaşlar sormak istedikleriniz olursa buradayım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasilsiniz beyler iyisinizdir insallah 8 ila 9 bin arasi bi butcem var diyebilirim belkide daha fazla bilemiyorum tam orasini :D universite kazandim babamdan istedim zaten gecen yillarda kazan istedigini alirim falan filan konusmalari geciyordu. Acikcasi butcemizi cok fazla zorlamadan bi oyuncu bilgisayari bakiyorum 2 arkadasimi sordum monster mi msi mi diye birisi msi birisi monster dedi. Benim tercihim monsterden yana. Acikcasi yilin oyunlarini yuksek ayarda oynamak istiyorum su ozellikleri var yaklasik 9.100 tl bu kadar parayi verip sonradan pismanlik yasarmiyim kullananlar varsa beni bilgilendirebilirmi lutfen
MONSTER TULPAR T7 v11.1
16GB Ram
8 gb VGA nvidia gtx 1070
CORE i7 3.80 ghz
256gb ssd/// 1 tb hdd

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı