Monster bilgisayar oyunlarda kasıyor

UnCryS

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 yıl önce aldığım Monster bilgisayar ilk 6 aydan sonra kasmaya başladı. Ben de teknik servisi aradım ve bakıma göndermiştim. Sorunun RAM olduğunu sanıyordum ve 8 GB RAM daha taktırdım ama sonuç hala aynı, hala kasıyor. Sorun ne olabilir bir fikriniz var mı?

Tüm bileşenlerini söyler misiniz ekran kartı işlemci gibi ve eğer yapabiliyorsanız iade edin hani diyorlar ya reklamlarında (oynayamadığınız oyun varsa hemen iade garantisi ) siz de iade edin isterseniz.

Hangi oyunda kasıyor, hangi ayarda oynuyorsunuz, laptop modeli ne? Çıkıpta 1650 ile Cyberpunk ı high ayarda oynamaya çalışıyorsanız normal bir şey.

Yaklaşık 1 yıl önce aldığım Monster bilgisayar ilk 6 aydan sonra kasmaya başladı. Ben de teknik servisi aradım ve bakıma göndermiştim. Sorunun RAM olduğunu sanıyordum ve 8 GB RAM daha taktırdım ama sonuç hala aynı, hala kasıyor. Sorun ne olabilir bir fikriniz var mı?
Ekran kartı driverlarınız güncel değilse güncelleyin.
Şarja takarak oynamayı deneyin.

Ekran kartı driverlarınız güncel değilse güncelleyin.
Şarja takarak oynamayı deneyin
Hepsini yaptım.
Modeli ne ve hangi oyunda kasıyor? Eskiden kasmayan oyun.

Bannerlord, GTA 5 gibi oyunlarda kasıyor eskiden High grafiklerde açtığım oyunlar bunlar.
Hangi oyunda kasıyor, hangi ayarda oynuyorsunuz, laptop modeli ne? Çıkıpta 1650 ile Cyberpunk ı high ayarda oynamaya çalışıyorsanız normal bir şey.
benim sıkıntım eskiden oynadığım oyunların hepsinin kasması.

Daha iyi yardımcı olabilmemiz için cihazın bütün özelliklerini yazmanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı