Monster Chipset sürücüsünü nasıl kaldırırım?

aakdas

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar öncelikle, Monster notebook'umda bazen durup dururken ekran gidiyor ve siyah bir ekran oluyor. Video izlerken falan ya da herhangi bir şey yaparken ama ses gelmeye ve bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Monster'ı aradım durumu anlattım, Intel chipset ve NVIDIA ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmamı söyledi. Chipset sürücüsünü nasıl kaldırabilirim ve nasıl indirebilirim. İndirme linkini de atabilecek arkadaşlar varsa, ne yapmam gerek yardımcı olabileceklere şimdiden çok teşekkürler.

Aygıt yöneticisi altında Ünlem işaretli bir sürücü var mı?

Ekran kartınız sürücüsü için;
Güvenli mod da DDU ile eski sürücüyü silip yeni ve en güncel olanını yükleyin, dikkat edin internetiniz kapalı olsun siz yeni sürücüyü kurar iken Windows arka da eski tarihten kalma bir sürücüyü yükler ve sizde sürücüyü yükleyince üst üste sürücü kurmuş olursunuz.

Aygıt yöneticisi altında Ünlem işaretli bir sürücü var mı?

Ekran kartınız sürücüsü için;
Güvenli mod da DDU ile eski sürücüyü silip yeni ve en güncel olanını yükleyin, dikkat edin internetiniz kapalı olsun siz yeni sürücüyü kurar iken Windows arka da eski tarihten kalma bir sürücüyü yükler ve sizde sürücüyü yükleyince üst üste sürücü kurmuş olursunuz.

Hayır, hiçbirinde ünlem işareti yok
Programlar kısmına git.

İntel yonga küme aygıtı yazar.

Onu kaldır. Sonra PC yeniden başlat. Sonra da en son sürümü indir kur 🤠
Hocam baktım programlara, yok :(

Yaşadığınız problem olay görüntüleyicisin'de yazar.
Hangi saat yaşadıysanız atar mısın?(ss)
göremedim hocam ya
Programlarda Intel Yönetim Motoru Bileşenleri var, acaba o mu?
Programlar kısmına git.

İntel yonga küme aygıtı yazar.

Onu kaldır. Sonra PC yeniden başlat. Sonra da en son sürümü indir kur 🤠
Programlarda Intel Yönetim Motoru Bileşenleri var, acaba o mu?

Monster değil bu Lenovo gibi diğer markaların Chipseti kaldırılabilir. DDU ile Intel ve Nvidia ekran kartını kaldırıp sonra denetim masasında Intel olan her şeyi kaldırın kalan varsa. Ekran kart sürücülerini sırayla Intel ve Nvidia kurun. Sonra işlemcinin sayfasını bulup oradan indirme ve içerik sayfası bulup oradan da işletim sistemine uygun Chipset sürücüsünü bulup indirip kurun. Bu dediklerimi anlamadıysan bilen bir kişiye yaptırın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı