Monster/Clevo RGB Kontrol Yazılımı (Animasyonlu ve Statik)

CustomLight​

EN: Forget the old-fashioned software the manufacturer gave you to manage the lights and discover the magic of lights with us!
TR: Işıkları yönetmeniz için üreticinin size verdiği eski moda yazılımı unutun ve ışıkların büyüsünü bizimle keşfedin!

Yazılım Dili (Software Language) : C# (.Net Framework 4.8)

Not: Control Center 3.0 kullanılan cihazlarda sadece kullanılabilir. Uyumsuz ise program hata verecektir.

Animasyon Modları (Animation Modes)​

• Rainbow​
  • Random Color​
  • Random Flash​
  • Color Flash​
  • Random Breathing​
  • Color Breathing​

Arayüz (Interface)​

Screenshot Screenshot Screenshot Screenshot Screenshot Screenshot Screenshot Screenshot

Derlenenler (Built With)​

• MaterialSkin - Theming .NET WinForms, C# or VB.Net, to Google's Material Design Principles.​
  • ColorPicker - The MechanikaDesign.WinForms.UI.ColorPicker library contains a series of custom controls for displaying colors. Controls allow color selection via a RGB ColorHexagon, a ColorWheel, a ColorBox, and a ColorSliderfor entering colors via RGB or HSL.​

Releases / Source​

Kuracaktım ama VirusTotal sonuçları hiç iç açıcı gelmedi:
Açık kaynak kodu paylaştım. Kullanıp kullanmamak size kalmış. İmzalı değil Exe ve üzerinde koruma var ondan kaynaklı öyle gözükmekte.

Mükemmel bir uygulama.

Hocam Uygulamada çok büyük bir problem var. Animasyonlu herhangi bir moda alınca klavyedeki tüm tuşlar gecikmeli olarak geliyor. Not defterinde, oyunlarda, Google'da test gerçekleştirdim. Yaklaşık olarak 0.5 sn gecikme yapıyor. Ve görev yöneticisinde yüksek güç kullanımı olarak gözüküyor. i5-11400H var %10 kullanım gösteriyor. Optimizasyon sorunu var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu programın önceki sürümünü kullanmıştım dedikleriniz vardı. Ben klavyeye bakmadan yazıyorum gerek duymadım kullanmıyorum şuan hem sade beyaz ışık daha çok hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı