Monster gamepad alınır mı?

2. el Xbox 9. nesil gamepad almanızı öneririm.

2.el tertemiz 800 TL'ye 22 ay Vatan garantili aldım bedavaya geldi kovalarsanız bulabiliyorsunuz sonra Forza Horizon hayranı ve sürekli oynayan birisi olarak Forza Horizon limited Edition aldım 1700 TL Vatandan sıfır ve o da olmuş 2300 TL civarı şu an :D

2.el tertemiz 800 TL'ye 22 ay Vatan garantili aldım bedavaya geldi kovalarsanız bulabiliyorsunuz sonra Forza Horizon hayranı ve sürekli oynayan birisi olarak Forza Horizon limited Edition aldım 1700 TL Vatandan sıfır ve o da olmuş 2300 TL civarı şu an :D
2. el farklı şehir olunca da güvenemiyorum yine de bakacağım 2. ellere.

2. el farklı şehir olunca da güvenemiyorum yine de bakacağım 2. ellere.
Letgoda Akif Akbal isimli kullanıcının ürünlerini satın alabilirsin ben 2 defa kullanmıştım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-16-14-34-56-841_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    Screenshot_2022-08-16-14-34-56-841_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 33
Evet, biri 8. nesil diğeri 9. nesildi. Kargo yoluyla göndermişti. Gözün kapalı güvenebilirsin. Forza için kesinlikle 9. nesil öneririm hissiyatı çok güzel.

9.nesil gamepad çok iyi. Bana sorsan MSIGC30V2 mi 8.nesil gamepadmi yine 8 derim ama şöyle bir problem var pil çabuk yiyor makine titreşim kaptırsan biraz gidiyor ama bu sefer de zevki kalmıyor ben 9.nesil gamepadime orijinal Microsoft Xbox play & charge kiti Type-C aldım 200 liraya şarj ediyorum 30 saat + alıyorum.

Geri
Yukarı