Monster GTX1650 vs ASUS GTX1660 Ti

N11 i kullanmadım daha önce sorduklarım güvenilir dediği için oradan alacağım bir sıkıntı yaşarmıyım sizce? Alacağım satıcı 3200 den fazla satış yapmış
N11 veya GG'de siz ödemeyi onaylayana kadar satıcıya aktarılmıyor. Ben bir sürü şey aldım her iki siteden de şu ana kadar hiç sorun çıkmadı. Sadece puanı yüksek yorumları iyi satıcılardan almaya dikkat edin.

Hocam internette araştır. Ben hepsiburadadan bir ürün alıcaktım.(Başka bir satıcıdan) Puanı hepsiburadada 9.9 puan ama internette okuyunca biraz şikayet olduğunu gördüm. Kime güvenicez bilemiyorum.

Hocam internette araştır. Ben hepsiburadadan bir ürün alıcaktım.(Başka bir satıcıdan) Puanı hepsiburadada 9.9 puan ama internette okuyunca biraz şikayet olduğunu gördüm. Kime güvenicez bilemiyorum.
Ya siteye parayı verdin mi 10 üzerinden 100 bile olur 😂, tek korkum ürün sorunlu çıkarsa acaba N11 iade konusunda yardımcı oluyor mu, bir üstteki yorumda yazılana göre sıkıntı yok gibi

Hacım ryzen işlemci kullanıyorum mobilde üzmedi, 1650 miladı dolunca 1660ti yaşamaya devam edecek. Ki ortada bir asus var birde çinden getirilen monster. Asus al derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı