Monster hakkında bilmeniz gerekenler

Hocam elinize sağlık ancak Abra hariç diğer modellerde fiyat bandında çok daha iyi seçenekler varken Monster almak bana çok da mantıklı gelmiyor. Her markanın bir kusuru vardır ancak teknik servisinin iyi olmasıyla ünlü bir markadan ürün satın alınmaz. Marka daha kendi ürününe güvenmiyor.

Yeterince okudum. Gerisini okumama gerek yok. Monster'ın hikayesini dinlesin herkes değil mi?

Aynen oyle.

Teşekkürler. Ben Abra alınır demiyorum alınmaz da demiyorum fakat bu konuyu açarken Tulpar ve Semruk olarak açtım Abra zaten alınmaz ve fiyat bandında daha iyisi varken de misiniz bana MSI mı Monster mı deseler Monster eğer ASUS mu Monster mı deseler ASUS derim.

Hocam model bazlı kıyaslarsak bütün markaların alınmayacak modelleri var. Örneğin TUF'ların ısınma problemi vardı 10. nesilde çözdüler. Önceden alınmayacak durumdaydı. MSI Thin modelleri de ısınıyor. Ne kadar şekilli bir kasa yapayım dersen o kadar sıkıntıya giriyorsun. Uzun lafın kısası, Monster'da 3060'larda alınabilecek model var. Ama 1650'li modelleri cidden sıkıntılı.

Demitim ya Abra alınmaz MSI da alınmaz ama ASUS Dell alınır (alt segment modelden bahsettim)

Güzel arkadaş, Tulpar v21.6 kullandım. İnternette bir arkadaşın incelemesi de mevcut. Aynı nedenlerden iade ettik. Ben fiyatı uygun diye almak istemiştim. Aldım ve kötü olduğunu sadece benim yaşamadığımı gördüm. Sen yaşadın diye herkes yaşayacak diyorsunuz ya hani, forumda yüzlerce Monster konusu var girin bakın. Sizin mesajlarınıza da baktım bildiğin fanboysunuz. Sürekli Monster önermişsin. Fiyat performans yanı da kalmadı son zamlardan sonra. Tulpar serisinde de sorun var yani. Soğutması kötü olan model bizzat kullandığım V21 kasaları. V22 çok çok daha iyi. Zaten insanlar bunu öneriyor. Tamamen Monster karşıtı değil. Ben bizzat Müşteri Hizmetleriyle konuştum. Eğer v22 3070 kasalarınjz gelecekse bekleyeceğim dedim. Nedeni de fiyatı iyi olduğu için. Fakat öyle fiyatlara geldi ki kimseye öneremem artık. Çünkü kendisini kanıtlamış markalar var o fiyatlarda. Bios güncellemesini bile yapamıyorsun yahu servise göndermeden ? Daha birçok yazılım eksiği var. Anlayabileceğinizi düşünmüyorum. Buraya insanları yanlış yönlendirmeyin diye yazdım.

Yeni TULPAR serilerini merak ediyorum aslında denemek lazım.

2021 modelleriyle artık F/P adından da çıktı özellikle Monster Abra modelleri. Monster Tulpar T5 V21.4 harici uzak durun derim. V22.1 için Abra kasası diyorlardı.
Görsellerden de anlaşılıyor benim de dikkatimi çekmişti bildiğin abra kasası o modeller.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…