Monster gerçekten sorunlu bir marka mı?

Bütçe
7600
Hangi seriyi alacağına göre değişir. Abra serisinin pek bir fiyat performans yanı yok. O fiyatlara daha iyi bilgisayarlar bakılabilir. Tulpar ve Semruk serileri Abra'ya göre daha kalitelidir.

Rahatlıkla alınır zaten ölü pixel, yanlış aksan falan olursa degişitirirsin onu dışında sıcaklıgı çözebilen laptop varsa link atsın biri her laptopta o sorun az çok var zaten
Fan sesi biraz fazladır o eksi yönğne katılıyorum
Malzeme kalitesinide abartıp duruyor millet plastik dedigi baya sert bir plastik malzeme o plastigin saglamlık konusunda digerlerinden bi farkı olmaz normal kullanımda
(ha kendi kendine çatlamasınıda ilk defa duyuyorum)

F/p ürünü alacaksa monster iyidir kimse kusura bakmasın casper ve hp çöptem ibaret hem kalitesiz hem servis kötü hemde fiyatı fazla

Ama 2bin tl fazla veririm diyorsan msi al msi üzmez(servisi dışında) kalkıp 800,1000 tl fazladan vermeye gerek yok hp,casper gibi monsterdan farkı olmayan cihazlara

Monster almak, biraz şans meselesi ama onuda müşteri hizmetleri hallediyor bir şekilde sıkıntı çıkarsa eğer sorgusuz sualsiz 15 gün içinde iade veya değişim yapıyorlar. Son 2 senedir kasa kalitesini düzelttiler, evet bir MSİ, ASUS kadar olmasa da Tulpar serisinden itibaren yeni nesil kasalar gayet kaliteli benim deneyimlediğim kadarıyla. Magnezyum Alüminyum alaşımlı 2070S'li modelini kullanıyorum 15k ya almıştım, üst düzey emsal özellikli MSİ'ı bırakın 1-2k'yı en az aralarında 5k fark oluyor. Isınma sorunuda arkadaşın dediği gibi tüm laptoplarda var, olmak zorunda da zaten heleki alüminyum kasalarda ısı çok daha hissedilir düzeyde oluyor bu ASUS'ta da aynı MSİ'da da aynı herhangi bi alt markada da aynı. Dediğim gibi biraz şans meselesi ama onuda ilgileriye nötrlüyorlar ben 1 aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım, Uzun kullanımda ne olur bilemiyorum tabii.

Geri
Yukarı