Monster Hunter: World iadesi ne zaman yapılır?

demircay

Kilopat
Makaleler
1
3 Temmuz tarihinde Monster Hunter: World oyununu Iceborn DLC'si ile birlikte paket olarak satın aldım. Oyunun normal fiyatı 150TL iken bu paketin içerisinde 101TL'den satılıyor. 201TL ise Iceborn DLC'sinin fiyatı. Oyuna henüz hiç girmedim, 1 dakikam bile yok. DLC'yi iade etmek için destek oluşturdum. Ne zaman yanıtlanıp iade yapılır?

İadenin onaylanması uzun sürmez ama iadenin kendisi eğer özellikle karta iade ise 2 haftayı bile bulabiliyor. Cüzdana iade ise 3 4 günde geliyor benim gözlemlediğim kadarıyla.

Neden sadece DLC'yi iade ediyorsunuz ki?

İadenin onaylanması uzun sürmez ama iadenin kendisi eğer özellikle karta iade ise 2 haftayı bile bulabiliyor. Cüzdana iade ise 3 4 günde geliyor benim gözlemlediğim kadarıyla.

Neden sadece DLC'yi iade ediyorsunuz ki?
Oyunun fiyatı o pakette daha düşük olduğu için aldım. DLC'yi satın almak istemiyordum aslında. Bu yüzden sadece DLC'yi iade ediyorum.
Eğer oyunu DLC ile paket olarak aldıysanız bildiğim kadarıyla tek başına iade edemesiniz. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Forumda birkaç arkadaş 14 gün ve 2 saat sınırını geçmediyse DLC iade edilebiliyor demiş.

Dediğin gibi ayrı ayrı almadıysa oyunla birlikte iade eder. Fakat iade ettikten sonra oyunu tek başına satın alabilir.
Böyle bir bilgi alıyor Steam'in sayfasında.

1688511509157.png

Oyunun fiyatı o pakette daha düşük olduğu için aldım. DLC'yi satın almak istemiyordum aslında. Bu yüzden sadece DLC'yi iade ediyorum.

Forumda birkaç arkadaş 14 gün ve 2 saat sınırını geçmediyse DLC iade edilebiliyor demiş.
Şahsen oyunu oynayacaksanız DLC'yi iade etmenizi önermem. Iceborne DLC'si çok büyük bir DLC ve yeni canavarların yanında oyuna yepyeni bir hub, her silah için yeni saldırı hareketleri, oyunu çok daha eğlenceli kılan Clutch Claw mekaniğiyle birlikte geliyor ve DLC'nin de hikaye modu ana oyunun hikayesi modunu aratmayacak uzunlukta. Monster Hunter World alınacaksa Iceborne dahil paket alınmalı bana soracak olursanız.

Şahsen oyunu oynayacaksanız DLC'yi iade etmenizi önermem. Iceborne DLC'si çok büyük bir DLC ve yeni canavarların yanında oyuna yepyeni bir hub, her silah için yeni saldırı hareketleri, oyunu çok daha eğlenceli kılan Clutch claw mekaniğiyle birlikte geliyor ve DLC'nin de hikaye modu ana oyunun hikayesi modunu aratmayacak uzunlukta. Monster Hunter: World alınacaksa ıceborne dahil paket alınmalı bana soracak olursanız.
O halde iade etmiyorum. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı