Monster kargo süresi

• Konuyu başlatan MCV
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 532

MCV

Hectopat
Makaleler
1
Yer
./
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel i5-12500H
RAM: 8GB DDR4 3200MHZ
Ekran Kartı: Nvidia GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU
Meslek
Yazılım Geliştirici
Monster ile Abra A5 v19.2 15, 6" ürününü ön siparişten satın aldım. Yurtiçi Kargo ile sipariş verdim. Tahmini olarak sizce kaç güne gelir bugün 2. günü siparişi dün gece saatinde verdim. En yakın zamanda gelmesi gerekiyor ondan soruyorum.

@DNA @G3BEN Peki hocalarım kusura bakmayın şunu da sormak istiyorum. Ön sipariş verilen ürünlerin yurt dışından tedarik edildiği söylendi. Bu yurt dışından gelen ürün direkt olarak benim adresimdeki Il'e mi gelir yoksa İstanbul'dan mı dağıtım başlar?

@DNA @G3BEN Peki hocalarım kusura bakmayın şunu da sormak istiyorum. Ön sipariş verilen ürünlerin yurt dışından tedarik edildiği söylendi. Bu yurt dışından gelen ürün direkt olarak benim adresimdeki Il'e mi gelir yoksa İstanbul'dan mı dağıtım başlar?
Hangi ülkeden geldiğine bağlı olarak değişir. Her ile farklı dağıtım merkezlerinden dağıtılır, bölge bölge. Monster'ın ürün tedariği hakkında hiç bir fikrim yok açıkçası. Size hayırlı olsun. Keşke almadan önce buradan görüş alsaydınız.

Hangi ülkeden geldiğine bağlı olarak değişir. Her ile farklı dağıtım merkezlerinden dağıtılır, bölge bölge. Monster'ın ürün tedariği hakkında hiç bir fikrim yok açıkçası. Size hayırlı olsun. Keşke almadan önce buradan görüş alsaydınız.
Hocam ürünle alakalı bir çekingem yok, özellikleri benim için gayet yeterlidir. Soğutma konusunda biraz çekingem var sadece onu da geldiği zaman göreceğim. Aşırı oyun oynayan birisi değilim ancak oynayacağım oyunlar en fazla şunlar olur; FIFA 23, GTA 5, RDR2, Mafia 1, Forza Horizon 5. Ayrıca bilgisayarı yazılım geliştirme için de kullanacağım.

En azından 17" olanı alsaydınız. Güle güle kullanın şimdiden. Oyun bilgisayarı değil zaten. 4 GB vram ile çok zor o işler. Keyif vermez yani. Hardcore oyuncu olmadığınız için sizi çok rahat kurtarır ama 30+FPS.
Ocak ayında arkadaşa 3050ti'lı laptop aldık 17.000'e helikopter gibi ses yapıyor yaptığı ses kadar soğutsa bir de... Benzer yapıdakiler 20-21.000 olduğu için fiyat farkı çoktu o nedenle onu aldı ama şuan pişman. Size hayırlı günlerde kullanmanızı dilerim. Monster don yapsa alınmaz ama ucuz işte... Excalibur (!) :)

Bu arada yarın Yurtiçi kargo ile görüşün; ürünün yurt dışından geldiğini, teslimat hk. detaylı bilgi almanız gerektiğini söyleyin. Sabah 9 da iş başı yapıyorlar.

Açıkçası bu konuda bilgim yok. :( Onun yerine İzmir mağazasına gidip inceleyip almanız iyi olabilirmiş.

Geri
Yukarı