Monster laptop alınır mı?

Merhaba, pazartesi günü bilgisayara Windows 10 kurdum ama HDD olduğu için GeForce NOW'da oyunu açarken yükleniyorun sonunda kapanıyordu. Bende hem bilgisayardan hem GeForce NOW'a muhtaç olmaktan bıktım. Monster almak istiyorum ama çok pahalılar en ucuzu 11 veya 12K falan yakın zamanda düşer mi?

Türk Malı olduğunu biliyorum. Markaya değil donanımlara tek tek bakarak değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum.
Oynayacağım Oyunlar Fortnite ve Valorant ama bilgisayar iyi olsun ki güzel kullanımla en az 5 yıl götürsün istiyorum bide fps sıkıntısı çekmeden oyun açıkken rahatça internette gezebilmek istiyorum

3D Mark değerleri belli.

İkinci el öneriyorum ben de hocam bir şey demedim. İkinci el fırsatı varken MX 450 çok mantıklı gelmiyor.
bence elektronik 2.el alınmaz ya ne olup olmadığını bilmiyoruz bi alırsın virüslü çıkar
hadi bilinçli birisi format atar falan filanda bilmeyen adam alsa yazık olur

Bence elektronik 2.el alınmaz ya ne olup olmadığını bilmiyoruz bi alırsın virüslü çıkar
hadi bilinçli birisi format atar falan filanda bilmeyen adam alsa yazık olur
Elektronik bilginiz yoksa almayın hocam. Arkadaşın önerdiği bilgisayarı alıp geçin. Ben çok sayıda ikinci el cihaz alıp satmışımdır henüz bir sorun yaşamadım güzel kontrol edilince sorun olmuyor.

Hocam, almayı düşündüğünüz modeli belirtin, öyle yorum yapalım. Monster'ın hem iyi hem de kötü cihazları var.

@bartu pusat
bütçem anca abra almaya yeter diğerleri 20 binden başlıyor
fortnite ve valorantı discord açıkken sıkıntısız oynayabileceğim bir tane lazım

bütçem anca abra almaya yeter diğerleri 20 binden başlıyor
fortnite ve valorantı discord açıkken sıkıntısız oynayabileceğim bir tane lazım

Modelden kastım, örneğin "Monster Abra V18.1" gibi. Yani almak istediğiniz cihazın tam adı.

Geri
Yukarı