Monster laptop bakım hizmeti

game4ı7657

Decapat
Monster ücretsiz bakımda neler var? Yani fan temizliği vs. 2 sene oldu alalı sizce göndermeli miyim?
Monster Abra'yı alanlar için hediye veriliyormuş, böyle bir duyum aldım. Bu bilgi doğru mu? Siz aldığınızda verdiler mi? Ben aldım ama laptoptan başka bir şey gelmedi. Benim laptop modeli Abra v12.1.

Dayım götürmüştü, sanırım içini ve fanını temizleyip, termal macununu sürüp size geri iade ediyorlar.

Garanti süresinden bağımsız bir şekilde, her zaman Monster tarafından bakım yapılmakta. Belirtildiği gibi temel kasa içi temizlik, termal macun yenilemesi gibi işlemler. Kendiniz de yapabilirsiniz aslında zor işlemler değil ama bu konuda tecrübeniz yok ise götürmeniz iyi olur.

Garanti süresine bağlı kalmadan, ömür boyu ücretsiz bakım garantisinin kapsamı:
-Fan temizliği
-Termal macun değişimi
-Ürününüzde bulunan arızaların tespiti (siz düzeltin demeden cihazınıza herhangi bir değişim yapılmıyor.) (Garanti süresini geçtiyse arıza düzeltimi ücretli olabilir.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı