Monster Laptop Hakkında Düşünceleriniz

Son düzenleyen: Moderatör:
www.pcdepo.com: Asus ROG G751 Gaming Notebook 17.3 asus gaming laptop modelleri en uygun fiyatlar ile stoklarımızda. - Laptop, laptop fiyatları,... hocam asusun bu kasaları çok temiz. Telefondan yazdığım için daha uygun fiyatlısını bulamadım. Aklında fikir olsun bu kasa şekli diye atıyorum.

Hocam başka bi yerde yok ayrıca pc depoda stok tükenmiş olursa bunuda alabilirim buda güzel

Asus almaya karar verdim arkadaşlar bi sorum olacak Asus'un ekran kartında 600 cuda çekirdeği var renderları hızlı alabilir miyim?

Hocam nasıl daha yüksek Monster da GTX 970 varken Asus da GTX 960 var. İşlemci ve Ram ler aynı bi Monsterda SSD yok onuda 400 TL ekler alırım yani

Haklısınız hocam zaten MSI dan soğudum baya bi kimde varsa %70 i şikayetçi insanın alası gelmiyor.
Bütçe 3000 civarındaysa oyun oynayacaksan Monster bakacaksın. Oyun oynamayacaksan Asus N serisine bakacaksın, 950M kartlı MSI'lar 3500'de dolanıyor. Türkiye'deysen notebook'a 5000 6000 veremeyeceksen MSI alınmaz.
edit: Asus'un oyun serileri çok iyi fakat Türkiye'de MSI gibi pahalı o da. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı