Monster laptop için monitör önerisi

TT_Aeacus

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar! Abra A5 V15.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bilgisayarı sürekli taşımam gerekli olacağından bu bilgisayarı tercih ettim. Fakat evde oyun oynarken 60 Hz ve 15.6 inch monitör yeterli olmuyor. O yuzden harici bir monitor bağlamak istiyorum. İleri de bu bilgisayar bir akrabama gidecek ve bende kasa toplamayı düşnüyorum o yüzden beni hem bu bilgisayarda hem de ileriki yıllarda toplayacağım kasada götürecek bir monitör istiyorum. Bütçem 1000-1500 TL arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung LC24FG73FQMXUF tercih edebilirsiniz çok iyi bir üründür ve Samsung monitörde de panelde de bu işin demirbaşıdır 😀 Ayrıca Samsung VA panel ve Quantum Dot teknolojisini kullanarak harika bir monitör ortaya çıkarmış. Quantum Dot teknolojisi ise %125 daha canlı renk sunar. Fakat bilgisayarınızda sadece HDMI çıkış olduğu için 144Hz değil 120Hz kullanacaksınız diye biliyorum.
Samsung LC24FG73FQMXUF 1ms 144Hz MediaMarkt 1599TL

Öncelkle cevaplarınız için teşekkür ederim.Bilgisayarımda iki adet mini display portu var.Bunu dönüştürücüyle display port yapıp 144 hz kullanabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı