Monster laptop panel değişimi

yalcintr

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar.

2 Adet Monster laptop almıştım, birinde 1 adet ölü piksel var. Siyah ekranda yeşil nokta olarak gözüküyor.

Monster birebir değişim yapmıyorlar ama ekran değişimi yapıyorlar. Hemen ölü piksele. Benim aklıma takılan, ekran değişimi sonrasında laptop için sıkıntı yaratır mı? Sonuçta paneli açıyorlar yeni ekranı takıyorlar. Bu panelin açılması bir sıkıntı yaratır mı bana? Tanıdıklarım ve Monster teknik servisine danıştım bir sıkıntı olmaz ekibimiz profesyonel dediler. Orijinal ekran ile değişiyorlarmış zaten birebir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.

2 Adet Monster laptop almıştım, birinde 1 adet ölü piksel var. Siyah ekranda yeşil nokta olarak gözüküyor.

Monster birebir değişim yapmıyorlar ama ekran değişimi yapıyorlar. Hemen ölü piksele. Benim aklıma takılan, ekran değişimi sonrasında laptop için sıkıntı yaratır mı? Sonuçta paneli açıyorlar yeni ekranı takıyorlar. Bu panelin açılması bir sıkıntı yaratır mı bana? Tanıdıklarım ve Monster teknik servisine danıştım bir sıkıntı olmaz ekibimiz profesyonel dediler. Orijinal ekran ile değişiyorlarmış zaten birebir.
Monster çok kötü. Ben pek anlamıyorum ama keşke almadan foruma danışsaydınız. Geri verebiliyorsanız verin derim.

Monster kullanıyorum, böyle bir müşteri hizmetini bulamazsınız. Hiç de kötü değil. Ayrıca panelin açılması size sıkıntı yaratmaz. Ona bakarsan laptopu temizlerken her yerini açıp temizliyorlar. Hiç merak etme. Böyle bir hizmeti bulamazsın. Sen bile bozsan tamir ediyorlar. Dert etme.

Geri
Yukarı