Monster laptop sıcaklık değerleri normal mi?

Soğutma sistemleri çok kötü Abra kasaların fakat ısınsada performansta düşüş olmuyor fakat dediğiniz gibi 8ayda olmadı senede bir termal macun değişmesi gerek kuruyor çünkü ben genelde Artic MX-4 termal macun kullanıyorum
Ama hocam tekrar söylemek istiyorum 95 ve üstü problemli kısım. O derecelerde 1saat 2saat boyunca 1 yıl çalışmak demek işlemcinizi 2 yıl götürür ya götürmez.

Bilemedim hocam. O zaman çok berbat bir kasaymış en iyisi soğutcu stand almak bu noktada.

Yoksa işlemciye yazık ya 95 den sonra zaten performans veremez ki.

@Ali Tunç Hocam isterseniz bakıma yollamayın soğutucu aldıktan sonra değerlere tekrar bakalım. Arkadaşın dediğine göre bu kasalar berbat soğutma sistemine sahipmiş.

Normalde yeni nesil işlemcilerde 90-95'i de bir noktada kabul ediyoruz artık ama genede bu sıcaklıkları çok tasvip etmiyorum. Kaldı ki 12500H için 100 derece limiti varken.
Hocam bugün laptopu aldım işlemci max sıcaklık şuan 83-84 de önceki sefer gibi 10dakika test ettim.

Hocam sevindim. Değerleriniz güzel olmuş.

Uzun ömürlerde kullanın inşaAllah.

Soğutucu almayı da unutmayın hocam onun da çok faydasını görürsünüz.

Şuanlık normal stand aldım hocam dediğiniz model olan "pulsar" onu alacağım ilerde.
Tamamdır sıkıntı yok gerisi sizin tercihiniz artık. Güle güle kullanın inşaAllah

Yeni konular

Geri
Yukarı