Monster Laptopa harici klavye bağlamak

Jmeyz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Monster notebook aldım 3 hafta oldu alalı buna harici klavye alınır mı? Eğer alırsam ekran 15.6 inç olduğu için ekrandan bayağı uzaklaşıyorum genelde FPS oyunları oynadığım için de bana büyük bir sorum yaratıyor. Almasam da klavye tuşları bozulma olasılığı var, sizce ne yapmalıyım?
Ekrandan bayağı uzaklaşıyorum ve kolum biraz rahatsız oluyor klavye ile.

Arkadaşlar, Monster notebook aldım 3 hafta oldu alalı buna harici klavye alınır mı? Eğer alırsam ekran 15.6 inç olduğu için ekrandan bayağı uzaklaşıyorum genelde FPS oyunları oynadığım için de bana büyük bir sorum yaratıyor. Almasam da klavye tuşları bozulma olasılığı var, sizce ne yapmalıyım?
Bence almayın. Laptopun amacı o zaten. Ben kendi klavyesi ile kullanıyorum daha konforlu. Hem ekranı rahatta görebiliyorum.

Bilgisayarın klavyesinin üstüne koyabilirsin. Ya da klavyeyi masanın birazcık daha altta kalacak yüzeyinde kullanırsan bilgisayarı öne almak zorunda kalmazsın.

Alırsan da almış olduğunun bozulma olasılığı var. Olasılık üzerine gideceksek zaten bilgisayarı açman bile bozabilir. Nasıl rahatsan öyle devam et derim.
Masanın derinliği fazla ise laptopu dibe dayayarak klavyeyi önüne koyabilirsin, ekran çok uzakta kalmaz.

Laptop klavyeleri hassas oluyor, oyunlarda refleks olarak hızlı ve güçlü basmaların uzun süreçte klavyeye hasar veriyor. O yüzden önerim harici klavye kullanmanız. Uzaklık mesafesini bir türlü ayarlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Kendinizi masaya yaklaştırmak, daha küçük bir klavye tercih etmek vs.

Alırsan da almış olduğunun bozulma olasılığı var. Olasılık üzerine gideceksek zaten bilgisayarı açman bile bozabilir. Nasıl rahatsan öyle devam et derim.
Masanın derinliği fazla ise laptopu dibe dayayarak klavyeyi önüne koyabilirsin, ekran çok uzakta kalmaz.

Tabi öyle de laptop klavyesi ücreti daha pahalı olduğu için böyle bir soru sordum.

Benim a ve b tuşları bozulur gibi oldu hocam, Ben de monster notebook'a bir klavye arıyorum. Eğer uygun bi gaming klavye bulursanız uraya da atar mısınız?
gördüğünüz gibi b harfi algılamadı. uraya da yazmışım.

Geri
Yukarı