Monster laptopa kola döküldü

Arkadaşlar ne deterjanlı suyu.. Trump'ın millete anti-bakteriyel için demesine döndü. Elektronik alet sadece alkol ile temizlenir.. En yoğunundan temizlik alkolu ya da saf kolonya ile temizlenebilir.

Garantiden başka güveneceğim bir yer yok, satışa sunan yere götürmeden içim rahat etmeyecek böyle dikkatsiz bir firma olduklarını sanmıyorum.
Monsterdan bahsediyoruz.. yani firma olarak hayatta olmaları bile insanlık suçu. Caster, Monster..ııığğğ..

Monster'dan bahsediyoruz. Yani firma olarak hayatta olmaları bile insanlık suçu. Caster, Monster. Iıığğğ.

Hazır montajlanmış kasaya logo basıp satıyorlar. Ben olsam ne cihazını alırım ne bakıma bunlara veririm ama orijinal serviste en azından muhattabınız var. 3 kuruş ucuz diye kasayı çöp etmeye değmez başka yerlere gitmek.

Bende ekran vardı kendimi tutamadım sabah da direk açıp kapadım ekran vardı klavyenin durumu aynıydı ek olarak batarya yoktu bilgisayar da batarya ile kullanmiyordum önceden beri

Anakartın yanıp yanmadığı belli olmaz. Benim cihazımda anakart hasarı vardı sadece tamirden sonra aynı şekilde kullanmaya devam ettim bıraktığım günkü gibiydi dosyalar masaüstü her şey...

Monster'dan bahsediyoruz. Yani firma olarak hayatta olmaları bile insanlık suçu. Caster, Monster. Iıığğğ.

Zaten laptop kullanmak benim zevkime gore değilmiş masaüstü olarak aldığım zevk daha iyiydi satmayı düşünüyordum şansıma bu çıktı başıma shshekwhdks umarım halledebilirsem yeni sistem alacağım öneriniz var mıdır? Monitör onrriside iyi olur göz yormayacak canlı. 144-165Hz

Yeni konular

Geri
Yukarı