Monster laptopa sıvı termal macun sürmek mantıklı mı?

• Konuyu başlatan HDG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 145

HDG

Kilopat
Daha fazla  
Monster bir laptopum var. Açılır açılmaz 80 derecelere oynuyor. Oyunlarda 99-100 oluyor. Termal macun değişerek birkaç zaman 90'da tutabiliyorum ama sıvı termal ile daha uzun ömürlü olur mu? Ne yapmalıyım?

Cihazı sık sık taşıyorsanız, pek deneyiminiz yoksa sıvı metal sürmenizi önermem, kaliteli normal bir macun işinizi görür.

Cihazı sık sık taşıyorsanız, pek deneyiminiz yoksa sıvı metal sürmenizi önermem, kaliteli normal bir macun işinizi görür.

Kasa gibi sabit bir yerde kullanıyorum.

Monster'ın kendi bakım yerine götürebilirsiniz. İsterseniz sorunu bildirip tamirde talep edebilirsiniz.

Açıkçası deneyim yaşadım. Götürdüğüm ertesi gün yine değişmemiş gibiydi. Kendim MX4 ile daha iyi sonuç alıyorum ücretsiz bakım diye boş boş macun sürüyorlar gibi geliyor.

O zaman sürebilirsiniz. Ben de sıvı metal kullanıyorum cihazımda, sıcaklıklar çok daha tatmin edici normal macuna göre.

Açıkçası deneyim yaşadım. Götürdüğüm ertesi gün yine değişmemiş gibiydi. Kendim MX4 ile daha iyi sonuç alıyorum ücretsiz bakım diye boş boş macun sürüyorlar gibi geliyor.

Monster MX-4 kullanıyor cihazlarında. MX-4 laptoplar için kötü bir macun, pump out yapıyor kısa sürede.

O zaman sürebilirsiniz. Ben de sıvı metal kullanıyorum cihazımda, sıcaklıklar çok daha tatmin edici normal macuna göre.

Monster MX-4 kullanıyor cihazlarında. MX-4 laptoplar için kötü bir macun, pump out yapıyor kısa sürede.

Sağlam bir termal macun önerir misiniz?

Pulsar pullwark bold. Kendim kullandım, laptoplar için alınabilecek en iyi macunlardan biri.

Thermal grizzly Kryonaut demişler ama 1gr 250TL civarı sizinkinede pahalı demişler ama 2gr sonuçta daha mantıklı ve bir sorum olacak kalanını kapatsak sonra kullanmak için. Özelliği gider mi?

Thermal Grizzly Kryonaut demişler ama 1gr 250TL civarı sizinkinede pahalı demişler ama 2gr sonuçta daha mantıklı ve bir sorum olacak kalanını kapatsak sonra kullanmak için. Özeliği gider mi?

Kryonaut laptoplar için uygun bir macun değil.

Düzgün saklarsanız özelliğini yitirmez, macun çabuk bozulan-kuruyan bir şey değil.

Geri
Yukarı