Çözüldü Monster laptopta fare ile klavyenin ışığı yanıyor görüntü yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ensar348

Femtopat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
500gb hdd
Ekran kartı
Gtx 1650
İşlemci
I5 2019
Arkadaşlar bugün bilgisayarı kapattım kursa gidecektim. Ondan sonra bilgisayara oturduğumda tek fare ile klavyenin ışığı yanıyordu. Ekran şarjdan çıkarttım 3 saat oldu hala açık. Ne yapabilirim?

Çözüm
HDMI ile bir televizyona. Bağla kontrol et eğer gene ekran gelmiyorsa kapa aç gene gelmezse sıkıntı sen evde değilken temizlikte falan düşmüş olabilir.
HDMI ile bir televizyona. Bağla kontrol et eğer gene ekran gelmiyorsa kapa aç gene gelmezse sıkıntı sen evde değilken temizlikte falan düşmüş olabilir.

Çözüm
Arkadaşlar bugün bilgisayarı kapattım kursa gidecektim. Ondan sonra bilgisayara oturduğumda tek fare ile klavyenin ışığı yanıyordu. Ekran şarjdan çıkarttım 3 saat oldu hala açık. Ne yapabilirim?

Ekrana görüntü gelmiyor sanırım?
Teknik bilginiz var mı?
RAM'leri sök tak yapabilir misiniz?

Monster pişmanlıktır.

Toshiba kullanıyorum ben hayvan kaliteli 8 senedir bizde sadece ekranı gitti (evde bizimkiler düşürmüş) ama televizyona bağladım hala çalışıyor Monster laf benim bilgisayara 1000 basar ama benimkinden daha az ömrü var anlamadım gitti bu fiyata bu özensizlik garip.
RAM takip sokmek basit iş. En olmadık BIOS pilini çıkarıp takmayida deneyebilir.

Basit de hiç bilgisi yoksa uğraşmasın diye dedim.

Toshiba kullanıyorum ben hayvan kaliteli 8 senedir bizde sadece ekranı gitti (evde bizimkiler düşürmüş) ama televizyona bağladım hala çalışıyor Monster laf benim bilgisayara 1000 basar ama benimkinden daha az ömrü var anlamadım gitti bu fiyata bu özensizlik garip.

Basit de hiç bilgisi yoksa uğraşmasın diye dedim.

Aslında marka değil modele göre. Monster'da sorun çıkaran (%99) Clevo kasları oluyor.

Laptopa virus girmis ondan dolayi bilgisayar kendisini guvenli moda almis ilk televziyon ile HDMI ile baglandin simdi temiz kurulum yapiyorun yardiminiz icin teşekkürler.

Rica ederim ne demek.

Yeni konular

Geri
Yukarı