Monster laptopu bakım için gönderilmeli mi?

Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A7
3050 Tİ
8 GB Ram
Meslek
Video Editör
Merhaba. Monster bir laptopum var. 6 ayda bir ücretsiz bakım hakkım var. Ve bir adet RAM alacağım. Bunun için Monster'a göndermeli miyim? İnternette gezinirken teknik servisten sonra sorunlarla karşılaşan kişileri gördüm. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben servise yakın olduğum için bırakıp geliyordum, zaten hızlı yapıyorlar. Uzaksanız kendiniz yapabilirsiniz, değilseniz yollayın derim.

Merhaba. Monster bir laptopum var. 6 ayda bir ücretsiz bakım hakkım var. Ve bir adet RAM alacağım. Bunun için Monster'a göndermeli miyim? İnternette gezinirken teknik servisten sonra sorunlarla karşılaşan kişileri gördüm. Ne yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elinizde termal macun varsa veya temin edebilecekseniz kendiniz yapın.

Ben servise yeni göndermiş biri olarak söylüyorum ki hiç düzgün yapmıyorlar. Pil sorunlarım oluşmaya başladı. Arada pili yok sayıp tekrar algılıyor. Ayrıca termal macun da pump out yaptı galiba. 96 dereceden düşmüyor işlemci.

Geri
Yukarı