Monster mağazalarında deneme imkanı var mı?

Galvarino

Centipat
Yer
Wall Maria
Daha fazla  
Monster İzmir mağazasına gidip laptopları inceleyen varsa gösterilen laptoplarda belli başlı oyunlar var mı? Varsa isteyen oyunları açıp FPS, sıcaklık, ekran panelinde oynanış testi yapılabiliyor mu?

Monster İzmir mağazasına gidip laptopları inceleyen varsa gösterilen laptoplarda belli başlı oyunlar var mı? Varsa isteyen oyunları açıp FPS, sıcaklık, ekran panelinde oynanış testi yapılabiliyor mu?
Ben gittim, orada görevliler var açık kullanımlık laptoplar da var. Rica edersen oyuncu koltuğuna oturur ve oynarsın. 😆

İzmir Monsterdan geçen yaz arkadaşa laptop almaya gittik. O beğenme satın alma işlemlerini hallederken ben üst taraftaki sanırım Semruk serisine ait bir bilgisayarda rahat 2 saat oyun oynamıştım. Başta X-Plane 11'i çözmeye çalıştım sonra PUBG'ye döndüm :D :D

İzmir Monsterdan geçen yaz arkadaşa laptop almaya gittik. O beğenme satın alma işlemlerini hallederken ben üst taraftaki sanırım Semruk serisine ait bir bilgisayarda rahat 2 saat oyun oynamıştım. Başta X-Plane 11'i çözmeye çalıştım sonra PUBG'ye döndüm :D :D
o kadar güzel oyun varken onlarımı oynadın ? (Bilgisayarda veya kütühanende oyunda yoksa kusura bakma :D)

Aaaa alındım şimdi :D :D X-Plane'in yeri bende ayrı lütfen PUBG'de Lite'a geçtim diye o zaman laptopta optimizasyon sorunu yüzünden 30-40 FPS zor alıyordum. Yoksa oyun anlamında bayağı bi geniş yelpazeye sahibim :D :D Steam profilim'e buradan bakabilirsiniz :D

Evet var hatta görevliler bile oyun oynuyor bazı zamanlarda :)
Sahip oldukları panel tipiyle FPS oyunlarını denemek istiyorum. Geçen aklıma geldi herkes FPS oyunlar için TN ya da VA panel öneriyor ancak artık laptopların hepsi IPS panele sahip, demek ki artık çok fark kalmadı ya da laptoplarda mücadeleci oynanmaz. Ya da ben çok kafaya taktım bu panel tiplerini.

Panel tiplerinin teknik verileri hakkında değil de kendi görüşümü belirtmek isterim. Ekranın parlamaması renkleri gerçekte nasılsa öyle vermesi daha önemli FPS için de elbette en az 144 Hz olmalı onun dışında isterse tüplü monitör olsun benim için fark etmez :D :D

Yeni konular

Geri
Yukarı