Monster marka laptoplar iyi midir?

Sen var 45k para olmak. Sen var o parayla monster almak. Sen var parayı çöpe atmak.

Umarım açıklayıcı olmuştur.
Senin tek bilgi monster excalibur alma olmak. Onyargili olmak. Arastirma yapmayi bilmemek. Millete yanlis bilgi vermek.

Senin tek bilgi monster excalibur alma olmak. Onyargili olmak. Arastirma yapmayi bilmemek. Millete yanlis bilgi vermek.

Hocam excaliburu pc'den saymıyorum:)(g770 kullanıyorum). Üstüne bu fiyata daha iyi alternatifler varken bu markaları kullanmak saçma geliyor. Ddr4'te kalmış bir pc almak şu zamanda saçma(aynı fiyata ddr5 alternatifler var).

Hocam excaliburu pc'den saymıyorum:)(g770 kullanıyorum). Üstüne bu fiyata daha iyi alternatifler varken bu markaları kullanmak saçma geliyor. Ddr4'te kalmış bir pc almak şu zamanda saçma(aynı fiyata ddr5 alternatifler var).
1706608287933.png

Daha iyi alternatif he.

DDR farkı etkisi cok yok abicim ne bos yaptın valla. Monster bu modelinin dengi falan yok hadi.

Monster marka laptoplar diye bir şey yok aslında. Clevo, Tongfang ve MSI kasa marka basılmış laptoplar var. Bazı modeller çok iyi iken bazı modeller rezil soğutma ve anakarta sahip. Şu anki Tulpar modeller ve 4000 serisi Abra modeller gayet güzel, cihazların hiçbirinde limit yok. Sadece eski kasa Clevo Abra cihazlar yüzünden ve şu anda kullanılan MX4 macun yüzünden sıcaklık sorunu yaşanıyor, limit olmadığı için güç tüketimi yüksek ve sıcak çalışıyor. Aynı fiyatta 35W limitli 90 derece gören Victus var bir de 154W görüp 93 derece olan Monster var. Ama daha soğuk diye çoğu kişi Victus tercih ediyor, W nedir limit nedir throttle nedir bilmezler çünkü. Bende 2 tane Monster kullanıyorum, 1 tane Abra 1 tane Tulpar'a sahibim.

1706611849557.png

Bu da Tulpar cihazın oyun içinde çektiği W ve sıcaklık değerleri. Abra cihazın sıcaklık değerlerini merak ederseniz profilimde bir sürü oyun ve performans kısmı var.
Merhabalar bende leptop alıcam 65 bine kadar çıkıcam monster ve Asus rog lar arasında gidip geliyorum. Sanırım burada ki herkes Asus roglardan memnun ve ekstra şöyle bir kötü yönü var diyen olmamış

Merhabalar bende leptop alıcam 65 bine kadar çıkıcam monster ve Asus rog lar arasında gidip geliyorum. Sanırım burada ki herkes Asus roglardan memnun ve ekstra şöyle bir kötü yönü var diyen olmamış

Bütçe artar deseydi neyi önerecektin :) benim bütçem biraz daha yukarıda
Asus roglarda coil whine sorunu vardı diye hatırlıyorum o cihazlarda, Monster cihazların şu an fiyatları uygun değil fakat çoğu model gayet güzel şu an almanızı önermem. Cihaz alınırken markaya değil modele bakılmalı.

DDR4 RAM'li Monster önermek bu devirde...

Bu devirde 150 küsur watt güç çekip thermal yemeyen laptopa laf atmakta güzelmiş. Tek bildiğiniz şey "Monster alınmaz." cihazın sorunu neymiş? Termal macun değişimi ile harika bir hale geliyor.

Sen var 45k para olmak. Sen var o parayla Monster almak. Sen var parayı çöpe atmak.

Macunu değiştirilmiş bir cihazı güyorsun. Açıklama yapmama gerek yok gibi duruyor.

Geri
Yukarı